פרוייקטים נבחרים

דף הבית » לקוחות » פרוייקטים נבחרים

רימון טיולים

רימון טיולים, הנמנית על החברות המובילות בישראל בתחום הטיולים המאורגנים, מעמידה לרשות לקוחותיה  ותק וניסיון של 50 שנה !!! בתכנון ובהדרכה של טיולים בכל רחבי הגלובוס. לחברה היכרות מעמיקה עם מבחר רחב של יעדים, בהם המזרח הרחוק, אירופה, ארצות הברית דרום אמריקה ועוד.

לפני יותר מ 5 שנים הנהלת החברה החליטה על צד אסטרטגי וחשוב לעבור למערכת CRM אחודה ומקצועית, שניתן להישען עליה להקמת מערכת מרכזית לניהול כל תהליכי המכירה בכל
המחלקות של הארגון.
חברת ReutOne קיבלה את הבקשה לביוצע תהליך אפיון מעמיק בראיה מערכתית שיקח בחשבון גם את ההווה וגם ההתפתחויות העתידיות המתוכננות על ידי החברה.

אתגר המרכזי שעמד במרכז האפיון זה שילוב וסינרגיה בין מערכת ה CRM ומערכת Travel Booster המנהלת את מערך המכירות ותפעול החברה . קו המנה בפתרון הוביל להקטנה משמעותית של הצורך של נציג המכירות "לטייל" בין המערכות בעת ביצוע שיחת מכירה.

לכן נבנה ממשק חכם המנגיש את כל המידע הנדרש לביצוע מכירת נופש ,כגון : (מחירים, תאריכי יציאה, סוגי חדרים ממדריך, מסלולים ….ועוד') למסך אחד בתוך מערכת ה CRM ולהקטין את הצורך בדפדוף בין המערכות.

בנוסף, נבנו ממשקים נסופים כגון:  קליטת לידים הישר ממדיה דיגיטלית, שליחת מסרונים, חייגנים והקפצת מסך, בדיקת כרטיס אשראי ועוד.

למערכת אוטומציה רבות המבצעות תהליכים אוטומטים המקטינים את הצורך במשאב כוח אדם, מענה אוטומטי לפונים, תזכורות אוטומטיות על חוסר במסמכים פני יציאה לטיול הם חלק קטן מתהליכים אוטומטים שהמערכת מבצעת.

וגולת הכותרת "טופס רישום אוטומטי"  שנבה לאחרונה. פתרון מדהים ומורכב לביצוע המאפשר ללקוח למלא את כל פרטי רישום לטיול כולל חדרים, אוכל ,פרטי נוסעים ועוד, בצורה עצמאית באתר החברה וללא צורך בנציג ועל ידי כך משפר את השירות ללקוח ומקטין בצורה משמעותית את הצורך במשאב אנושי.

Dynamics Express מערכת לניהול חברות תיירות מושלמת החל מקבלת הליד, תיעוד פעילויות ניהול שיחות ועד לרישום הסופי של הלקוח לטיול המתוכנן, נציג המכירות מבצע את כל תהליך המכירה החל משיחה ראשונית ועד לסגירת עסקה במערכת CRM במסך אחד , שברקע כל הנתונים נשלפים ממערכת התפעולית  Travel Booster.

פאהן קנה

משרד "פאהן קנה ושות’" חבר ברשת העולמית Grant Thornton המאגדת משרדי רואי חשבון בעולם, משרד פאהן קנה ושות' מדורג כמשרד השישי בגודלו בארץ. למשרד מחלקות רבות ומגוונות המאפשרות לספק שירות מתמחה במגוון רב של תחומים.

מגוון התחומים ופניות הרבות המגיעות למשרד הניע את החברה לממש מערכת CRM כלל ארגוני, המאפשרת ריכוז וניהול כל ההזדמנויות העסקיות של כלל המחלקות במקום אחד .
מידע חיוני הנצבר לאורך הזמן אודות הלקוח, יכולת ניהול הזדמנויות בצורה חכמה ומתקדמת היו חלק מהמטרות של החברה למימוש מערכת CRM חדשנית ומתקדמת .

החברה בחרה במערכת Microsoft Dynamics crm ככלי המרכזי וגלובלי לניהול קשרי לקוחות החברה.

לצוות ReutOne המנוסה שהקים את המערכת היה תפקיד מפתח בהצלחת הפרויקט.

CRM לעסק

יכולת ניהול הזדמנויות בארגון בכלי חדשני וחכם, מאפשר לנו לממש הרבה יותר הזדמנויות ולהפוך את המידע המצטבר במערכת כאמצעי להפקת תובנות שיווקיות ומסחריות.

See Security

See security הינה מכללת סיבר בינלאומית הגדולה בישראל המכשירה מאות סטודנטים בכל מקצועות הסייבר , היא אף מעורבת בקביעת הרגולציה והסטנדרטים בתחום הסייבר בישראל.

אחרי שנים של שימוש במערכת CRM ייעודית לתחום מוסדות לימוד, היא העזה לפרוץ ולבחור במערכת CRM של חברת Microsoft ולבצע בה את ההתאמות הנדרשות לתחום מוסדות לימוד באמצעות מומחי חברת ReutOne.

נכון לשנה האחרונות היא נהנית ממערכת CRM מורחבת המאפשרת לה שליטה ובקרה החל מרגע הגעת הליד ועד לסיום הלימודים של הפונה.

בעליי המכללה מתכננים להרחיב את השימוש במערכת ולחלוש גם בתחום הפדגוגי בעזרת שילוב המערכת עם כלים כמו Teams.

כלי עבודה החכמים וכלי האוטומציה במערכת Dynamics crm מאפשרים לנו עם כוח האדם הקיים לנהל ולטפל הרבה יותר לידים המגיעים אלינו ממגוון מדיות שונות בצורה יעילה ומהירה ולהפוך אותם לעסקות.

בטיחותי

בטיחותי – מובילים לסביבה בטוחה  הוקמה בשנת 2005 במטרה לתרום לצמצום מספר הילדים הנפגעים בגני הילדים ובבתי הספר.

במהלך השנים ביססה את מעמדה כמובילת שוק בתחומים בהם היא עוסקת, צברה ניסיון בפיתוח, ייצור, יבוא, שיווק, מכירה והתקנה של מוצרי בטיחות במוסדות חינוך, מוצרי הנגשה ומוצרים למניעת החלקה לשוק המוסדי.

אנחנו לקוחות של חברת ReutOne מעל 5 שנים, כאשר התחלנו עם המוצר הבית שלהם Followup crm ששירת אותנו נאמנה ונהלנו דרכו את כל הארגון כולו כולל  מערך השיווק ומכירות ושירות ואף פן הכספי עם ממשק לתוכנת ריווחית.

השירות המעולה שקיבלנו במשך השנים אפשר לנו "לישון בשקט" ולקדם את העסק קדימה ללא חשש. השירות הטוב ונאמנות של בעלי החברה אפשר לקבל החלטה קריטית ולעבור למערכת החדשה של Reutone והיא Dynamics Express , למרות שוני הטכנולוגי הגדול בין המערכות המעבר היה חלק, כל הנתונים עד לביט האחרון הוסבו ועברנו למערכת מדהימה שטרם מיצאנו 40% ממנה.

הטכנולוגיה המתקדמת של Dynamics express ,גמישות וזמינות שלה מכל מכשיר מוביל, מאפשר לנו לנהל ,למכור ולשרת את לקוחותינו מסביב לשעון.

מיטוב מכירות

מיטוב – חברה מובילה לתיאום פגישות
מיטוב מכירות היא חברה המתמחה בהגדלת חוג הלקוחות של חברות ועסקים באמצעות טלמיטינג – שיווק טלפוני יזום בקרב פלחי שוק מוגדרים.
מיטוב מכירות מספקת שירותי פרימיום בתחום הטלמיטינג, תוך הקפדה על ערכים של יושרה, מקצוענות ויחס אישי. הם פועלים כחלק מהמערך השיווקי של לקוחותיהם, תוך שיתוף פעולה מלא והרמוני, ורואים עצמם כשותפים מלאים לפעילות הלקוחת.
החברה, בניהולה של מזי שמאלי, בעלת ניסיון וידע רבים בתחום, כוללת צוות קבוע של נשות מכירה הפועלות על פי מתודת מכירות.

האתגר המרכזי של צוות ReutOne היה לעמוד בדרישות קפדניות ומרכבות לניהול תהליך הטלמיטינג שחברת מיטוב ביקשה.

מערכת Microsoft Dynamics Express מופעלת במרכז הפעילות החברה ומאפשרת למנהלי SDR לבצע מאות שיחות ומעקבים בקלות וביעלות רבה תוך כדי שימוש בכלים חכמים ותסרטי שיחה ויכולת קביעת פגישות ועוד.

שיתוף הפעולה עם חברת Reutone  החלה בשנת 2018 הם הצליחו לתת מענה למרבית הדרישות שלנו שלא מצאנו מענה במערכות אחרות והיא ממשיכה עד היום , לאחרונה שדרגנו למערכת החדשה Dynamics Express שהיא אבולוציה של מערכת הקודמת Followup crm ,אנחנו נהנים מטכנולוגיה מתקדמת ופרודוקטיביות גבוהה במרכז הטלמרקטינג שלנו.

ESG פתרונות אפקטיביים

פתרונות אפקטיביים נוסדה בשנת 2002 ומעניקה שירות למעל 5,000 ארגונים ונחשבת לחברה הגדולה והוותיקה בישראל לליווי מנכ"לים וארגונים להגדלת הכנסות והקטנת הוצאות בעולמות השכר, ההוצאות, המכירות, משאבי אנוש והייעוץ האישי למנכ"ל.

החברה עשתה מהלכים רבים להתפתחות ושיפור הארגון וביניהם אקזיט ראשון ב2011, השני ב 2018 לקבוצת פורמולה ולאחר מכן רכישה של חברת קול המס ב2020.

אבי פרץ מנכ"ל החברה רכש ב2021 50% מחברת RND של ניר דובדבני ויחד הם רכשו 51% מקוד המנצח של אלון אולמן.

 

לחברה שיטות עבודה ומהלכי שיווק חכמים ויחודיים לביצוע תהליך מכירה מורכב. לרשות מוקד הטלמרקטינג של החברה מאגר מטויב ועשיר, שנבנה במשך שנים. המערכת מטפלת בכל תהליך המכירה החל משלב של פניה ללקוח, איתור איש קשר מתאים, פניה מסודרת לתיאום פגישת היכרות כאשר כל התהליך ממוחשב לחלוטין כולל משלוח זימון וכלה בתיאום פגישת המשך הפקת חשבון עסקה , איסוף חומרים ועוד.

מערכת Dynamics Express של חברת ReuOne מהווה ציר מרכזי בכל תהליך ניהול מערך השיווק והמכירות בחברת ESG.

טוען פרוייקטים נוספים...
phone icon
webthenet עיצוב ובניית אתרים

כמה פרטים קטנים

דילוג לתוכן