Microsoft CRM – נהלו את כל הלקוחות שלכם במקום אחד

דף הבית » Microsoft CRM – נהלו את כל הלקוחות שלכם במקום אחד
בעולם ניהולי קשרי הלקוחות, העמוס תוכנות ושיפורים, תוכנה אחת בולטת מעל ליתר: בואו להכיר את Microsoft Dynamics CRM.

ניהול לקוחות מקיף באמצעות מערכת Microsoft CRM

כל ארגון או עסק, קטן כגדול, נזקק למערכת לניהול קשרי הלקוחות שלו כדי להצליח לשמור על הקשר עם הלקוחות הקיימים ולספק שירות מעולה ללקוחות חדשים.

בעולם ניהולי קשרי הלקוחות, העמוס תוכנות ושיפורים, תוכנה אחת בולטת מעל ליתר: בואו להכיר את Microsoft Dynamics CRM.

תוכנות ניהול קשרי לקוחות אינן המצאה חדשה בשוק השירות והמכירות ולמעשה הן מלוות אותנו מאז מהפיכת המחשוב שהחלה בשוק העסקים הגלובלי לפני כשני עשורים.

כחלק מהמהפיכה נוספה למערך השירות גם תוכנת Microsoft CRM עליה אחראית חברת Microsoft שלה פיתוחים רבים ומוכרים כמו מערכת ההפעלה Windows, חבילת התוכנות המשרדיות Microsoft Office ותוכנות נוספות.

קצת על מערכת Microsoft CRM

מערכת Dynamics CRM הגיחה לאוויר העולם בשנת 2003, אך ראשיתה הטכנולוגית מתחילה עוד בראשית שנת 2000, תחת חברה קטנה בשם iCommunicate אשר פיתחה לראשונה מערכת CRM והביאה את המהפכה הטכנולוגית אל עולם קשרי הלקוחות.

החברה המקורית נרכשה ע"י מיקרוסופט והוטמעה בה.

כלי העבודה החדשים שניתנו לחברה והרוח הגבית המקצועית שסיפקה ענקית התוכנה מיקרוסופט, הובילו לפיתוח גרסתה הראשונה של מערכת Microsoft CRM אשר הושקה לעולם בשנת 2003 וחוללה מהפך מקצועי בדרך שבה ארגונים מתייחסים לניהול בסיס הלקוחות שלהם ולקשר הישיר אל מול הלקוחות.

לאורך השנים שוכללה מערכת Dynamics CRM ושוחררו גרסאות רבות ומתקדמות יותר כמעט מדי שנה, עד לגרסת 2011 שהציגה לעולם את פיתוח ה-Framework.

למי מכם שאינו בעל רקע טכני נסביר כי מדובר בפיתוח בשכבות, המאפשר להתייחס למערכת Dynamic כפלטפורמה ולערוך בה שינויים מבניים נרחבים במטרה ליצור פתרון CRM מושלם ומותאם בעבור כל ארגון.

כיום, אצלנו ב-ReutOne, ניתן למצוא מגוון רחב של פתרונות CRM מבוססי Microsoft crm המותאמים לארגונים הפועלים בגזרות עסקיות שונות.

כך תוכלו למצוא במאגר הלקוחות שלנו חברות כמעט ללא מכנה משותף: בנקים מהגדולים במשק לצד חברות תקשורת ורשתות אופנה, כשכולם בחרו בפתרונות CRM מהשורה הראשונה.

קיימות המון מערכות CRM. מה היתרון של Microsoft Dynamic CRM ?

ייחודה של מערכת Dynamics CRM הוא בפשטות וגמישות העבודה שלה אל מול גורמים שונים בעסק.

כל המחלקות הקיימות בארגון, החל מהדרג הניהולי, דרך מחלקות השירות ומחלקות המכירות ועד למחלקת הרכש של החברה יכולות כולן לעבוד בתוך מערכת אחת ומרוכזת.

אצל מגוון לקוחותינו אשר בחרו בפתרון ה- CRM של חברת מיקרוסופט, ראינו כיצד זמני העבודה מתקצרים והתהליכים הופכים פשוטים יותר, בתוך הארגון עצמו וכמובן אל מול גורמים מחוץ לו.

למעשה, מעגל השירות של עבודה נכונה המובילה לקיצור זמני ההמתנה ועלייה בשביעות רצון הלקוחות מושלם במלואו.

יתרון נוסף שגורם לרבים לבחור דווקא במערכת הזו הוא יכולת החיבור שלה לכלים נוספים מאותה המשפחה – משפחת מיקרוסופט – הפועלים ממילא בתוך מערך הארגון הקיים.

הכוונה היא כמובן לכלים כמו חבילת תוכנות Office, שרת הפורטל הארגוני Sharepoint וכלים נוספים.

העתיד כבר כאן – Microsoft Dynamics CRM 365

בעולם הטכנולוגי איננו בוחנים לעולם מה המערכת שלנו יכולה לעשות כיום, אלא מסתכלים קדימה ובוחנים אלו כלים יעמדו לרשות העסק או הארגון שלנו בעתיד.

גם כאן חברת מיקרוסופט אינה נותרת מאחור ומציעה את פלטפורמת Microsoft Dynamics CRM 365.

הפלטפורמה החדשה מאפשרת לנו לקבל גישה לכל מידע הנמצא בבסיס הנתונים של הארגון מכל מכשיר מוכר: ממחשב נייח או נייד, מתוך הטלפון החכם או ממכשיר הטאבלט שכלל לא היו קיימים בראשית הדרך של המערכת.

המערכת החדשה כוללת בתוכה כמה שינויים משמעותיים כמו, למשל, אפשרות פיתוח חיצונית בשפות שונות והוספת תוספים מותאמים אישית, תצוגת נתונים בזמן אמת בעבור הדרג המנהלי וסנכרון בין שרתים שונים בארגון כך שנחסכות מאתנו תכתובות מייל ארוכות ועדכונים נוספים.

מעוניינים במידע נוסף על מערכת Microsoft Dynamics CRM?

צרו אתנו קשר עוד היום ואנו נשמח להתאים עבור הארגון שלכם את הפתרון הטוב ביותר. צרו קשר עוד היום.

אולי יעניין אותך גם...
ההחלטה על רכישת מערכת Dynamics CRM היא החלטה חשובה שכוללת שיקולים רבים. אבל, אל הליך ההתאמה ורכישת הרישיון של המערכת מצטרף גם הליך ההטמעה של המערכת בתוך הארגון. אז מהו אותו תהליך הטמעה ומה הדגשים בעת ביצוע הליך הטמעה שכזה?
מערכות Microsoft Dynamics CRM כבר מזמן הפכו לכלי העבודה העיקרי של ארגונים רבים מסביב לעולם. הליך ההתאמה וההטמעה של המערכת מוכרים לכולם אבל עדיין ישנם כמה דגשים חשובים שבלעדיהם הליך השילוב של המערכת בארגון עלול להפוך למעמסה מורכבת במיוחד.
שוק מערכות CRM סוער יותר מאי פעם, מאז כניסתה של חברת Microsoft לשוק השוק נפתח ולא מפסיק לספק לנו חדשות. המלחמה בין 2 המעצמות Microsoft CRM & Salesforce והגודש של מערכות מקומיות, מספק לנו כצרכנים מערכות תוכנה וטכנולוגיות מתקדמות לקידום השיווק והמכירות שלנו.
לאור פניות רבות של לקוחות וכן לאור ערפל הגדול שיוצרים ספקים שונים בנושא תמחור עלויות תוכנה החלטנו להוציא מסמך המסכם ככל שניתן את הדעות בעד ונגד השכרת תוכנה. המסמך בא על מנת לתת למשתמש המתלבט, כלים לקבלת החלטה.
יש תקופות שבהן נדמה שאנחנו מוקפים סקרים, והדבר נכון במיוחד אחת לכמה שנים, לקראת בחירות לכנסת. אז נכנסת המדינה כולה לתזזית סקרנית, ואמצעי התקשורת מפרסמים סקר אחר סקר, בתקווה לחזות בהצלחה את תוצאות הבחירות. רובנו נתקלנו פה ושם במושגים מעולם הסקרים, וסביר להניח שגם בסוקרים טלפוניים שביקשו לשאול לדעתנו או להיכרותנו עם נושא או מוצר מסוים.
בשנים האחרונות עולם השיווק משנה את פניו. דרכי השיווק של פעם מפנות את מקומן לאמצעי שיווק מתוחכמים, שצועדים אל תוך חיינו בזה אחר זה. מכירים את התרשים של הקוף שהולך ומזדקף והופך להומו-ספייאנס? גם בעולם השיווק, דבר נולד מדבר, ואמצעי אחד מתפתח מן השני – פעם היו מודעות בעיתון, ואחר כך פרסומות בערוץ אחד (ויחיד).
phone icon
webthenet עיצוב ובניית אתרים

כמה פרטים קטנים

דילוג לתוכן