ברור לכם כשמש כי בתור בית עסק שמשרת לקוחות, אתם זקוקים למערכת שתסייע לכם בניהול הלקוחות. לפני שכל לקוח אכן זוכה בסטטוס "לקוח", הוא נמצא בסטטוס "מתעניין" שמוכר לרבים גם בשם ליד. לא אחת נאמר כי הצלחה של עסק קמה ונופלת על ניהול – זה שמופקד בידיהם של עובדיכם וגם הניהול שבאחריותם של מחשבים ותוכנות.

מערכת CRM לניהול לידים תורמת באופן שווה לכם ולמתעניינים בכם. כל הלידים שנאספים נקלטים אל תוך מערכת חכמה שצועדת אתכם יד ביד, שלב אחר שלב במסע שבו תעבירו את הליד שלכם (בתקווה – הלקוח הבא!). אז איך הלידים מגיעים אליכם, מדוע חשוב להשקיע בהם ועד כמה יכולה לתרום לכם התוכנה?

אז מי אתם, לידים?

מאחר וגם אתם מחפשים אחר מערכת לניהול לידים, סביר כי אין באמת צורך להציג אותם בפניכם. ובכל זאת, הלידים הם לקוחות פוטנציאליים "חמים". לרוב, הליד כבר ימכור את השירות/מוצר לעצמו (הוא יודע מה הוא צריך ורוצה), ועם פנייתו אליכם הוא רק יבקש לקבל פרטים אחרונים ולסגור את העסקה. הליד יכול להיות זה שיוזם את הפניה אליכם, אך גם אתם יכולים ליזום את הפניה אליו.

מערכת לניהול לידים

איך הלידים מגיעים אליכם?

  • השארת פניה באתר הבית שלכם
  • "מפה לאוזן" – שמעו המלצה מחברים ופנו אליכם
  • פגשו בכם בהרצאה, כנס או תערוכה
  • נחשפו לפרסום שלכם ברשתות החברתיות
  • המלצה שהם קיבלו מנותני שירותים אחרים
  • צפו בריאיון אתכם בטלוויזיה / האזינו לריאיון ברדיו וכן הלאה…
  • Facebook  וגםInstagram  ומדיות דיגיטליות אחרות

מדוע חשוב להשקיע בניהול לידים?

כעסק, יש לכם מטרה כפולה: לשמר את הלקוחות הקיימים ולגייס גם לקוחות חדשים. מערכת לניהול לידים מגדילה באופן משמעותי את הסיכוי כי ה"ליד" יהפוך "לקוח". הודות לפונקציות השונות המאפשרות מעקב אחר ההתנהלות אל מול הליד, ציון מאפייניו וצרכיו וסימון הסטטוס שלו, כל מסע הלקוח והחוויה שאתם יוצרים אצלו טובה יותר. מדוע חשוב שתשקיעו מאד באינטראקציות אל מול הלידים?

  • לידים לא בודקים אפשרויות רק מולכם, אלא גם אל מול המתחרים. ניהול איכותי הוא בידול לכל דבר ועניין!
  • ההתקשרויות הראשונות אל מול הלידים הן אלו היוצרות את הרושם הראשוני עליכם, כעסק.
  • לידים רוצים בכם ומעוניינים בכם! כל מה שאתם צריכים הוא לעטוף אותם בחוויית שירות טובה.

"ניתן לנהל לידים ללא תוכנת ניהול ייעודית?"

טכנית, התשובה היא שכן. בפועל, מבלי שאתם עושים שימוש בתוכנה, הסבירות לפספוסים שונים אל מול הלקוח גבוהה יותר. התוכנה מאפשרת לכם מעקב ותיעוד מלאים אל מול הליד, כך שכל עובד שלכם יוכל להמשיך את הטיפול בו. מערכת חכמה וייעודית לניהול לידים היא עובד נוסף שלכם – היא שולחת התראות ותזכורות, היא מסייעת לסנכרון בין המחלקות השונות (שירות, מכירות, יחסי ציבור) ותומכת בכם בכל הנדרש. ככל שתהיו יעילים, מאורגנים ומסודרים, כך החוויה שיעבור הליד תהיה טובה יותר.

אמרתם מערכת לניהול לידים, אמרתם ReutOne. אנו מזמינים גם אתכם לנהל את הלידים שלכם בצורה חכמה ויעילה. לפרטים נוספים, התקשרו אלינו – 073-2600600

עוד באותו נושא: