מערכת crm בעברית – היתרונות של מערכת מתקדמת

דף הבית » מערכת crm בעברית – היתרונות של מערכת מתקדמת
מערכת איכותית לניהול קשרי לקוחות היא משהו ששום בית עסק לא יכול להרשות לעצמו לוותר עליו. וכיום, בזכות טכנולוגיית הענן, העלויות והתחזוקה אינן גדולות ומסובכות כבעבר, כך שכל עסק בכל סדר גודל ובכל היקפי המכירה יכול להשתמש במערכת ולמקסם את יכולותיו.

מערכת איכותית לניהול קשרי לקוחות היא משהו ששום בית עסק לא יכול להרשות לעצמו לוותר עליו. וכיום, בזכות טכנולוגיית הענן, העלויות והתחזוקה אינן גדולות ומסובכות כבעבר, כך שכל עסק בכל סדר גודל ובכל היקפי המכירה יכול להשתמש במערכת ולמקסם את יכולותיו.

עוד שיפור משמעותי שלא היה קיים בעבר, הוא אפשרות לרכוש מערכת CRM בעברית ובכך להקל על תהליכי ההטמעה.

CRM בעברית – מהם היתרונות של העניין?

ממשק השפה האנגלית במערכות CRM הוא רווח ביותר. האנגלית היא שפה בינלאומית נפוצה ועל כן מרבית היצרניות משתמשות בה כברירת המחדל. ועדיין, בעלי עסקים רבים כאן בישראל נאלצים להתמודד מול מספר בעיות הקשורות לשפה, שכן לא כל העובדים מבינים אנגלית באופן מושלם, דבר שגורם לקשיים בהטמעת התוכנות השונות מבחינת זמן הלמידה עליהן.

כעת סוף כל סוף הגיעה הבשורה – מערכת CRM בעברית שמכילה את כל הממשקים הנדרשים, בדיוק כמו המערכות שעל בסיס שפת האנגלית והשפות הבינלאומיות האחרות.

היתרונות של העניין ברורים – התאמה לכל העובדים ללא יוצא מן הכלל, שכעת לא צריכים לחשוש מהשתדרגות העסק וקשיי השליטה בשפה שעל בסיסה עובדת המערכת החדשה. כמובן שהעבודה בעברית אף מקלה על תהליכי העבודה מול חברות מקומיות אחרות כאן בישראל, וגם מול רשויות המס.

הקריטריונים של מערכת CRM בעברית

ואם כבר רוכשים מערכת CRM בעברית ומקלים על תהליכי העבודה, אז רצוי לבחור במערכת שתעשה זאת על הצד הטוב ביותר. מה תציע לכם מערכת ניהול לקוחות איכותית בתחום?

ובכן, מעבר ליכולת לבנות תיק ממוחשב עבור כל לקוח או ניהול קשרי לקוחות, לבצע ארכוב מידע ואף לשלוף ולפלח אותו בצורה נוחה, מערכת CRM מתקדמת תוכל לכלול בתוכה גם מערכת לניהול משימות, מערכת לקליטת לידים וניתוב הפניות אליהם, אפשרות תמיכה בקמפיינים שיווקיים למיניהם תוך ניתוח מלא של כל הנתונים הנדרשים, וכמובן יכולת סנכרון מלא עם מערכות נוספות בעסק (מערכת הנהלת החשבונות, מערכת המלאי ועוד).

עוד קריטריונים שיקלו על תהליך ההטמעה של מערכת CRM בעברית

ומעבר לכך שמדובר במערכת שכולה על בסיס עברית, ישנם קריטריונים נוספים שיקלו מאוד על הטמעת המערכת בעסק ויכולת הלימוד של העובדים.

למשל ממשק נוח ומוכר (בדומה לסביבת "חלונות"), מערך תפריטים ברור שיהיה מותאם במדוייק לסוג העסק שלכם, וכאמור יכולת גישה בענן שתאפשר גישה מכל מקום ובכל זמן ללא שום מגבלה.

האפשרות להטמיע מערכת CRM בעברית על בסיס טכנולוגיית הענן, מונעת את הצורך לגבות את המידע ולאבטח אותו באופן עצמאי. כל המידע פשוט מגובה ומאובטח על ידי החברה המספקת, גרסת התוכנה אף היא מתעדכנת באופן אוטומטי, וכל תקלה מטופלת מרחוק ללא צורך בהגעת טכנאי והשבתת העבודה עד אז.

אולי יעניין אותך גם...
בעולם ניהולי קשרי הלקוחות, העמוס תוכנות ושיפורים, תוכנה אחת בולטת מעל ליתר: בואו להכיר את Microsoft Dynamics CRM.
ההחלטה על רכישת מערכת Dynamics CRM היא החלטה חשובה שכוללת שיקולים רבים. אבל, אל הליך ההתאמה ורכישת הרישיון של המערכת מצטרף גם הליך ההטמעה של המערכת בתוך הארגון. אז מהו אותו תהליך הטמעה ומה הדגשים בעת ביצוע הליך הטמעה שכזה?
מערכות Microsoft Dynamics CRM כבר מזמן הפכו לכלי העבודה העיקרי של ארגונים רבים מסביב לעולם. הליך ההתאמה וההטמעה של המערכת מוכרים לכולם אבל עדיין ישנם כמה דגשים חשובים שבלעדיהם הליך השילוב של המערכת בארגון עלול להפוך למעמסה מורכבת במיוחד.
שוק מערכות CRM סוער יותר מאי פעם, מאז כניסתה של חברת Microsoft לשוק השוק נפתח ולא מפסיק לספק לנו חדשות. המלחמה בין 2 המעצמות Microsoft CRM & Salesforce והגודש של מערכות מקומיות, מספק לנו כצרכנים מערכות תוכנה וטכנולוגיות מתקדמות לקידום השיווק והמכירות שלנו.
לאור פניות רבות של לקוחות וכן לאור ערפל הגדול שיוצרים ספקים שונים בנושא תמחור עלויות תוכנה החלטנו להוציא מסמך המסכם ככל שניתן את הדעות בעד ונגד השכרת תוכנה. המסמך בא על מנת לתת למשתמש המתלבט, כלים לקבלת החלטה.
יש תקופות שבהן נדמה שאנחנו מוקפים סקרים, והדבר נכון במיוחד אחת לכמה שנים, לקראת בחירות לכנסת. אז נכנסת המדינה כולה לתזזית סקרנית, ואמצעי התקשורת מפרסמים סקר אחר סקר, בתקווה לחזות בהצלחה את תוצאות הבחירות. רובנו נתקלנו פה ושם במושגים מעולם הסקרים, וסביר להניח שגם בסוקרים טלפוניים שביקשו לשאול לדעתנו או להיכרותנו עם נושא או מוצר מסוים.
phone icon
webthenet עיצוב ובניית אתרים

כמה פרטים קטנים

דילוג לתוכן