מערכת CRM נחשבת היום לכלי חשוב וחיוני, המסוגל לשרת את האינטרסים של כל ארגון וכל חברה.

מדובר על מערכת ניהול קשרי לקוחות, המאפשרת לשפר באופן מהותי את חווית הלקוח ולהבטיח לכם לקוחות נאמנים ומרוצים יותר. כמו כן, המערכת מאפשרת בקרה ומעקב מלאים אחר התקשורת עם הלקוחות מסייעת לגייס לקוחות חדשים ולשפר את יכולת המכירה

אנו בחברת Reut One נשמח לספק לכם מערכת CRM מתקדמת ואיכותית, שתסייע לכם לממש את מלוא הפוטנציאל של החברה או הארגון שלכם.

אנו מתמחים ביישום, פיתוח והטמעת מערכת CRM ומחזיקים בוותק וניסיון של כמעט שלושה עשורים בתחום. נשמח לנתח איתכם את הצרכים הייחודיים לעסק שלכם ולסייע לכם בהטמעת מערכת CRM שתשדרג את הרווחיות שלכם.

הטמעת מערכת CRMמה חשוב לבדוק לפני הטמעת מערכת CRM?

  1. הגדרת כל התהליכים המרכזיים בארגון שלכם. מומלץ להכין מסמך כתוב, שימש כמפת דרכים עבור המטמיע. רבים מאמינים כי ניתן להעביר את כל התהליכים השונים המתקיימים בארגון באמצעות פגישה קצרה עם המטמיע, אך למעשה אין זה כך. חשוב לנסח מראש את כל תהליכי העבודה השונים תוך סיכום הדברים עם אנשים שעובדים בתהליך, על מנת למנוע תלות בעובד או מנהל ולאפשר הגדרה ברורה של נהלים מדויקים. בצורה כזאת, תוכלו להבטיח לעצמכם תהליך הטמעה קצר וחלק יותר, וכמובן קיצור תהליך ההטמעה והדרכה ואף תחסכו כסף .
  2. יש לבדוק את רמת הבשלות הארגונית ולוודא כי תהליך ההטמעה תואם את יכולות התקציב שלכם. חברות בתחילת הדרך נוטות לבחור באופציות זולות יותר, המאפשרות עלות חודשית נמוכה. לכן לרוב הן מעדיפות מערכת CRM בסיסיות, שיאפשרו להן להתחיל לעבוד בצורה מידית. לעומת זאת, ארגונים וחברות מבוססים יותר, יבחרו להשקיע יותר במערכת הניתנת להתאמה אישית, שתאפשר להן אופק עתידי, המותאם באופן אידיאלי לצרכי הארגון. כמו כן, יש לוודא כי הארגון שלכם זמין לתהליך ההטמעה, מאחר ומדובר על תהליך ארוך המצריך סבלנות ואורך רוח.
  3. חשוב תמיד לבדוק מראש מהי הפלטפורמה האידיאלית ביותר לארגון שלכם. ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של מערכות CRM שונות, אך החוכמה היא לבחור במערכת מודולרית, שתוכל להתאים לכל הצרכים הארגוניים שלכם. כמו כן, יש לוודא כי מדובר על מערכת מאובטחת, יציבה ונגישה
  4. מומלץ להשקיע בבחירת חברה מקצועית ואמינה, שתסייע לכם בתהליך ההטמעה של המערכת. לכן יש לוודא כי מדובר על חברה מנוסה, בעלת וותק וניסיון של שנים בתחום. מומלץ תמיד לבצע תיאום ציפיות, לוודא כימיה בין אישית וכמובן להבטיח לעצמכם כי מדובר על חברה, שתהיה זמינה לכל שאלה ולכל בעיה שעלולה לצוץ במהלך הדרך.
  5. כדאי מראש להגדיר את אחד העובדים בתור מנהל פרויקט של הטמעת המערכת, על מנת להבטיח לעצמכם תהליך חלק, מהיר ויעיל יותר.

אנו בחברת Reut One נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי הטמעת מערכת CRM. למידע נוסף, צרו קשר.