ניהול מועדון לקוחות – רק עם מערכת CRM מתאימה

כל חברה או ארגון שמכבד את עצמו בימינו, מתפעל בין היתר במסגרת שירותיו, גם מועדון לקוחות מסודר. זה יכול להיות מועדון לקוחות אקסלוסיבי ללקוחות פעילים במיוחד, או מועדון שכולל באופן אוטומטי את כל מי שרכש אי פעם מהחברה.

אין זה משנה באיזה סוג של מועדון לקוחות מדובר, חשוב כי הוא ינוהל בצורה הכי יעילה שרק אפשר. בשורות הקרובות תלמדו מדוע ניהול מועדון לקוחות באמצעות מערכת CRM זו הדרך הטובה ביותר להשיג זאת.

ניהול מועדון לקוחות באמצעות CRM – כיצד זה עובד?

כל מי שנותן שירות יודע עד כמה חשוב להכיר כל לקוח, במיוחד כאלה קבועים ונאמנים ששייכים למועדון הלקוחות של הארגון. ניהול מועדון לקוחות באמצעות מערכת CRM יאפשר לכם לספק לכל לקוח את היחס האישי שהוא כה זקוק לו.

המערכת יוצרת למעשה עבור כל לקוח תיק אישי, עם כל המאפיינים הנדרשים והיסטוריית הפניות והרכישות שלו. כך בעת הצורך ניתן לשלוף את פרטי הלקוחות שעונים על מאפיינים מסויימים ולבנות את מועדון הלקוחות בצורה חכמה.

מועדון הלקוחות המובילים, הלקוחות שרכשו מוצר X או Y, לקוחות ששילמו להצטרפות למועדון לקוחות אקסקלוסיבי וכו' – המערכת תדע לשלוף ולנהל כל סוג מועדון לקוחות שתחליטו לגביו, ולאפיין את סוג הלקוחות המתאים לכל מועדון. מידע זה חיוני ביותר גם לניתוח מגמות רכישה והתקשרות עם החברה, וכמו כן עוזר להעניק שירות יוצא דופן עבור הלקוח.

חשיבות ההתאמה של מערכת ה-CRM לארגון

חשוב מאוד שמערכת ה- CRM שתבחרו תתאים באופן מושלם לארגון שלכם. מעבר לפן הטכני של התאמה לתשתיות התקשורת והמחשבים הקיימות, על התוכנה "לדבר" בשפת העסק – מבחינת סוגי הנתונים וכו'.

יש לקחת בחשבון כי הטיפול בלקוחות של משרד עורכי דין שונה מאוד מהטיפול בלקוחות של בית השקעה, ועל כן ניהול מועדון לקוחות שיתבצע על ידי תוכנה שלא מותאמת לארגון הספציפי רק יגרום לסרבול ותקלות במתן השירות, ולא באמת יעניק את היחס האישי שאתם מחפשים ללקוחותיכם.

תכונות נדרשות נוספות מהמערכת

מאחר וניהול מועדון לקוחות הוא עניין דינמי, חשוב מאוד לבחור במערכת CRM אשר גמישה לשינויים ותוספות בהתאם לצורך. רק כך תוכלו לבצע שינוים והתאמות נדרשות לפי צרכי הארגון, באפשרויות הפילוח של הלקוחות וכו' בצורה קלה ומהירה בעצמכם. רצוי אף לשקול שימוש במערכת הפועלת בענן, שכן באופן זה לא תהיו מוגבלים למחשב מסויים ותוכלו לתת שירות מכל מקום וללא הגבלה.

By | 2019-03-31T10:01:57+02:00 17/03/19|מערכת CRM|0 Comments
Call Now Button
ליצירת קשר - לחצו כאן

התקשרו עכשיו:
073-2600600

או צרו איתנו קשר באמצעות הטופס


 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין או שאלה
Reut One – פתרונות CRM

דילוג לתוכן