היום כמעט כל סוג של עסק מחזיק במערכת CRM, המאפשרת את ההתנהלות היעילה והרווחית שלו. מדובר על אחד הכלים החיוניים ביותר עבור כל סוג של עסק, המעוניין להמשיך לגדול ולהתפתח. אם בעבר רק חברות וארגונים בחרו להשקיע במערכות CRM, הרי שהיום מדובר על פתרון יעיל ואפקטיבי עבור רוב סוגי העסקים. מדובר על מערכת מתקדמת, המאפשרת לנהל את קשרי הלקוחות בצורה היעילה והמקצועית ביותר. באמצעות שימוש במערכת ניתן לבצע שימור לקוחות, לצד גיוס של לקוחות חדשים. מעבר לכך, המערכת מאפשרת לנהל את רוב האספקטים של העסק, החל מהפקת הצעות מחיר ועד לניהול הזמנות וחיובים חודשיים.

מהם היתרונות של מערכת CRM?

קודם כל, יש לזכור כי מערכת CRM חיונית לצורך המשך הגדילה וההתפתחות של העסק, מאחר וללא שימור לקוחות מקצועי ואיכותי, העסק אינו מסוגל להמשיך להתקיים. אומנם רוב העסקים מוכנים להשקיע הרבה בגיוס לקוחות חדשים, אך יש לזכור כי ללא פעולות שימור, כל הלקוחות שגייסתם יעברו למתחרים. באמצעות מערכת CRM תוכלו לתעד את כל ההתקשרויות שלכם מול הלקוחות השונים, על מנת שנציג השירות יכיר את הלקוח ואת ההיסטוריה שלו. זוהי דרך מעולה להעניק ללקוח את התחושה כי הוא חשוב ומוערך, מאחר ונציג השירות יוכל לראות את התלונות הקודמות שלו ואת הצעות המחיר שהוצעו לו. כמו כן, המערכת מאתרת את דפוסי הרכישה של הלקוח ומאפשרת לשלוח אליו קופונים ומבצעים מותאמים אישית. הדבר מבטיח את נאמנות הלקוח ויכול לתרום להגדלת אחוזי המכירות.

מדוע כדאי לעבור מ- Excel למערכת CRM?

מדוע הגיע הזמן לעזוב את קבצי האקסל לטובת מערכת CRM?

בעבר כל תהליך ניהול הלקוחות התבצע באמצעות קבצי אקסל. אך היום כבר לא פשוט לעבוד עם קבצי האקסל, במיוחד כאשר מדובר על כמויות עצומות של לקוחות פוטנציאליים. קבצי האקסל נוטים להיתקע כאשר מדובר על כמויות גבוהות של נתונים וידוע כי יכולות סינון המידע שלהם לוקים בחסר. לא ניתן לסנן מידע ממספר מסמכים בו זמנית, לכן לא ניתן לסנן מידע אודות הצעות מחיר ואנשי קשר באותו הזמן. לעומת זאת, מערכת CRM מכילה אפשרויות סינון מידע מובנות, המאפשרות סינון נוח ומהיר. כמו כן, בניגוד לאקסל, מערכת CRM מאפשרת לקשר בין המסמכים השונים, דבר המאפשר גישה קלה ומהירה למידע הדרוש לכם. בנוסף, אקסל אינו מספק אפשרויות מעקב טיפול אחר הלקוח או מעקב אחר מטלות מסוימות, בעוד שבמערכת CRM ישנן יכולות מובנות של מעקב אחר משימות ושליחת חיווי לאנשי מכירות או אנשי תמיכה מסוימים. מעבר לכך, הכנת דוחות באקסל לוקחת זמן, בעוד שמערכת CRM מאפשרת להפיק דוחות בשניות בודדות.

אנו בחברת Reut One נשמח לספק לכם מערכת CRM בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של 30 שנה בתחום ומעסיקים את מיטב המומחים, שישמחו לייעץ ולנתח את הצרכים הייחודיים לעסק שלכם. למידע נוסף, צרו קשר!

מידע נוסף לקריאה –