מערכת FOLLOWUP מהווה את המערכת החשובה ביותר עבור כל סוג של חברה או ארגון. המערכת מאפשרת לארגון להכיר את הלקוחות הקיימים שלו ולאפשר לו לנהל אותם בצורה היעילה והפרודוקטיבית ביותר. באמצעות המערכת ניתן להתנהל בחוכמה הן עם הלקוחות הקיימים של הארגון והן עם הלקוחות העתידיים, מאחר והיא מאפשרת לנהל את כל התקשורת עם הלקוחות לפני ביצוע העסקה ואחריה. 

אנו בחברת Reut One נשמח לספק לכם מערכת FOLLOWUP ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בפתרונות בתחום מערכות CRM ומחזיקים בניסיון של כמעט שלושה עשורים בתחום. צוות היועצים שלנו ישמח לנתח איתכם את הצרכים של החברה או הארגון שלכם, במטרה לספק לכם את המענה המדויק והיעיל ביותר עבורכם.

מהי הייחודיות של מערכת FOLLOWUP?

מערכת FOLLOWUP מכילה כלים שונים, שמסוגלים לשדרג את תהליכי השיווק והמכירה של העסק שלכם. באמצעות המערכת ניתן להבטיח לעצמכם שימור לקוחות יעיל ומקצועי, לצד היכולת לגייס לקוחות חדשים ולהפוך אותם ללקוחות נאמנים. כמו כן, המערכת מספקת מידע עדכני ומדויק לגבי ביצועי החברה וביצועי העובדים, דבר שיכול לשמש את המנהלים לצורך קבלת החלטות ניהוליות שונות, במטרה לשפר את התפוקה ואת רמת הפרודוקטיביות של העובדים. ניתן לעקוב אחר כל תהליך המכירה, לסייע לאנשי המכירות ולהסיק מסקנות ותובנות לעתיד. זוהי דרך מעולה לשפר באופן קבוע את תהליכי המכירה וכמובן להגדיל את הרווחיות של העסק. יש להדגיש את היכולת של המערכת לקלוט לידים מדפי נחיתה שונים ולהזרים אותם לממשק אחד, לצורך טיפול מהיר ויעיל יותר. אם בעבר היה צורך בשעות של עבודה סיזיפית, היום הנתונים מועברים באופן אוטומטי, ללא שום חשש לטעויות הקלדה או טעויות אנוש. כתוצאה מכך, הטיפול בלידים הנכנסים יהיה יעיל ומהיר יותר, כלומר הסיכוי להפוך את הליד למכירה מוצלחת יהיה הרבה יותר גבוה.

מערכת FOLLOWUP – תוספת מושלמת לכל סוג של עסק

מערכת FOLLOWUP קולטת באופן אוטומטי את הפרטים האישיים של הלקוחות המתעניינים ומכניסה אותם לתוך מאגר לקוחות זמין ועדכני. זהו הצעד הראשון בבניית מערכת יחסים עם לקוחות העסק, לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים כאחד. המערכת מאפשר לנהל את מאגר הנתונים בצורה יעילה ומסודרת, כולל הגדרת פרופיל ייחודי לכל לקוח, חלוקה לקטגוריות שונות (כגון- עסקי, פרטי, פוטנציאלי וכדומה) וצירוף מסמכים שונים לכל לקוח, כולל טקסט ותמונות. מעבר לכך, המערכת מספקת כלים לשיווק ישיר, החל מניהול רשימת תפוצה, דיוור מיילים אוטומטי, שליחת סמס מרוכז, טלמרקטינג ועוד. בנוסף לכך, כדאי לדעת כי המערכת מאפשרת לייצר יומני עבודה למוקדנים ולמנהלי המשמרת, תסריטי שיחה למוקדנים בהתאם לסוג המוצר, ניהול יומן פגישות, הפקת מגוון עצום של דוחות שונים וכמובן ממשק משתמש נוח וידידותי.

אנו בחברת Reut One נשמח לספק לכם מערכת FOLLOWUP בסטנדרטים הגבוהים ביותר. למידע נוסף, צרו קשר.