הרצון הבלתי מתפשר לשמר לקוחות לטווח הארוך הינו פועל יוצא של תכנית סדורה הכוללת שימוש במערכות CRM לשם ניהול קשרי לקוחות. כך תעשו זאת נכון

לכל עסק באשר הוא ישנן שתי מטרות על עיקריות: האחת היא לשמר את הלקוחות הקיימים, ובמקביל לגייס לקוחות חדשים. מדובר אמנם בשתי מטרות מקבילות האחת לשנייה, אך במידה והן לא מתבצעות על ידי מערכת מיומנת אשר יודעת לבצע אותן בצורה איכותית, התוצאה צפויה להיות בעייתית במיוחד. 

ככלל, אין זה סוד כי כל לקוח הינו בגדר עולם ומלואו, שכן לכל אחד תכונות שונות, צרכים אחרים ורצונות ספציפיים הייחודיים לו.

בדיוק לשם כך נדרשים בעלי העסקים, כמו גם חברות וארגונים לייעל את השירותים המוצעים לקהל הלקוחות שלהם, תוך ניסיון להעניק להם ככל הניתן שירות מסור ויחס אישי, שיש בהם בכדי להעניק ערך מוסף ומשמעותי. 

אז מה עושים? יותר ויותר חברות ועסקים התקדמו במסגרת תהליכי הדיגיטציה לשימוש במערכות CRM מתקדמות.

באמצעות תוכנות חכמות שכאלו ניתן להפיק תועלת חשובה, בדגש על אופיו של כל לקוח ובניית אסטרטגיה שיווקית שתותאם בדיוק על פי הדרישות הייחודיות לו.

הקשר בין נאמנות לקוח וניהול קשרי לקוחות

הקשר בין נאמנות לקוח וניהול קשרי לקוחות: הסוד הוא בשיתוף

כל אחד מאיתנו היה מעוניין שהלקוח שלו יזכה לשירות מיטבי שישביע את רצונו. מדובר ב-WIN WIN לשני הכיוונים.

מחד זוהי סיטואציה מצוינת עבור בעל העסק שמקבל גושפנקה לכך שהשירות/מוצר שהוא מעניק אכן מניב פירות, כאשר גם הלקוח מצידו זוכה לשירות שעונה על כל צרכיו.

שביעות הרצון הזו מובילה לא אחת להמלצות עבור מכרים אחרים, כך שבפועל שירות איכותי זה יוצר מעגל של לקוחות, שיוכלו לתמוך בתהליך של שגשוג וצמיחת העסק. 

יתר על כן, הלקוח מעוניין לקבל תחושה כי הוא בעל ערך, ומשכך על החברה/ארגון לשמור מולו על קשר רציף על בסיס שוטף.

הפתרון האידיאלי לכך מצוי במערכת CRM לניהול לקוחות, שהינה האמצעי היעיל ביותר כיום לטובת חיזוק ושימור הקשר עם אחד הנכסים היקרים מכל – הלקוחות שלנו.

הסוד טמון למעשה בשיתוף ובמערכת היחסים ההדדית המתגבשת בין החברה/ארגון לבין הלקוח. באמצעות שמירה על קשר זה בפלטפורמות השונות, ניתן להגדיל משמעותית את פוטנציאל המכירה ולספק חוויית שירות שתשפיע הלכה למעשה על שביעות רצונו של הלקוח.

במילים אחרות, עלינו כבעלי עסקים מוטלת האחריות לדבר "בשפת הלקוחות", שכן מרגע שנעשה זאת, הדרך שלנו להצלחה עסקית מובטחת.

אנו בחברת Reut One נשמח לספק לכם מערכת CRM שבבסיסה הרצון לשמר מערכת יחסים מאוזנת, שהינה בעלת חשיבות עליונה לשמירת הקשר בין נאמנות לקוח וניהול קשרי לקוחות. צוות יועצי ה-CRM שלנו ישמח לספק לכם שירות מנצח שיוביל אתכם להצלחה עסקית בדרך לכיבוש פסגות חדשות.

למידע נוסף צרו קשר.