גם אם ממש תתאמצו, לא תצליחו להשיב על השאלה "מה הכי חשוב לי במסגרת הפעילות העסקית שלי?" בתשובה אחרת מאשר התשובה הבאה: מערכת יחסים טובה עם קהל הלקוחות. עסקים – קטנים וגדולים, משקיעים משאבים רבים בשימור לקוחות (ההשקעה בשימור לרוב גדולה מההשקעה בגיוס לקוחות חדשים). הודות למערכת ה-FollowUp crm, גם אתם יכולים לטפח ולשפר דרך קבע את מערכת היחסים אל מול קהל הלקוחות הנאמן שלכם.

המערכת כוללת בתוכה שלל פונקציות ומודולים, ביניהם גם מודול של ניהול בילינג. חלק בלתי נפרד ממערכת היחסים שלכם אל מול קהל הלקוחות מבוסס על נושא החיוב. לקוחות המשלמים בזמן על השירות שהם מקבלים מכם, תורמים "להנעת הגלגל". מנגד, תשלומים שאינם משולמים בזמן לא רק שאינם תורמים לכם כעסק, אלא גם יכולים להזיק.

לעתים, הסיבה כי התשלומים לא מועברים אליכם אינה אשמת הלקוחות. כעסק, האחריות שלכם היא לעבוד אל מול תוכנה ומודול מתקדמים, המאפשרים ניהול אוטומטי של תהליכי החיוב והגביה. הכירו גם אתם את מודול הבילינג!

מודל הבילינג של מערכת FollowUp

מודול הבילינג של FollowUp crm

לצד עסקאות המבוצעות כ"עסקה חד פעמית" (לדוגמא: רכישת מוצר בבית עסק), ישנן עסקאות המבוססות על מערכת יחסים ארוכת טווח. כלומר, בכל פרק זמן מוגדר – פעם בחודש לדוגמא, מתבצע חיוב ללקוח בהתאם לחוזה שחתמתם מולו. דוגמאות לחיובים שכאלו:

  • מנויים לעיתונים/מגזינים
  • מנויים לחבילות תקשורת/טלוויזיה
  • מנויים לחבילות בר מים
  • מועדוני לקוחות שונים ועוד…

העסקאות שמבוצעות הופכות את הלקוחות מלקוחות מזדמנים, למנויים קבועים. במילים אחרות? ערכם גבוה יותר ומערכת היחסים איתם, חשובה מאד. כשמערכת הבילינג מבצעת את עבודתה כנדרש – חיוב אוטומטי המתבצע בזמן, כל הצדדים יוצאים מרוצים – אתם כעסק, וכך גם הלקוחות שלכם. 

איך עובד מודול הבילינג בפועל?

  • הגדרת חוזה עסקה/התקשרות אל מול כל לקוח (ניתן להגדיר חוזים שונים אל מול לקוחות שונים)
  • תהליך הגבייה מתבצע באופן אוטומטי ובמחזוריות קבועה בהתאם להגדרתכם
  • תוכלו להגדיר את תאריך החיוב הראשון ותאריך אחרון לחיוב
  • החיוב יכול להתבצע באמצעות כרטיס האשראי או הוראת קבע
  • לאחר החיוב, תופק חשבונית ללקוח

"ומה לגבי היסטוריית החיובים של כל לקוח?"

כידוע, מערכת ה-FollowUp היא מערכת לניהול הלקוחות –בשירות ובמכירה. מודול הבילינג לא רק מבצע את החיובים באופן אוטומטי, אלא גם מאפשר לכם ליהנות ממידע בעל ערך רב – היסטוריית החיוביים של כל לקוח, לרבות הסכום בו חויב הלקוח ותאריך החיוב.

מדוע חשוב כל כך שתהיה לכם גישה למידע שכזה? משום שישנם לקוחות המתקשרים למוקדי השירות בכדי לברר אודות חיובים שונים. עם פריסת היסטוריית התשלומים הזמינה לכם לצפייה, אתם יכולים לספק לכל לקוח מידע אינפורמטיבי שיכול לקצר את זמני השירות, תוך מתן פתרון איכותי. 

מעוניינים להתקדם למערכת חכמה עם מודול בילינג מתקדם? פנו אלינו עוד היום להצעה – 073-2600600