מערכת CRM מהווה את אחד הכלים החשובים והחיוניים ביותר עבור כל סוג של עסק, חברה או ארגון, המעוניינים להמשיך לגדול ולהתפתח.

מדובר על מערכת חדשנית ומתקדמת, המאפשרת לספק לבית העסק ניהול קשרי לקוחות יעיל ואיכותי יותר, לצד היכולת לסייע בגיוס של לקוחות חדשים ולבצע מגוון רחב של משימות נוספות.

ניתן להשתמש במערכת על מנת לנהל את רוב האספקטים של העסק, 

החל מקליטת וטיפול במתעניינים ממגוון מדיות כגון דפי נחיתה, פיסבוק ועוד כולל ניהול הפקת הצעות מחיר ניהול הזמנות, ניהול קריאות שירות , חיובים חודשיים ועוד.

אנו בחברת Reut One נשמח לספק לכם את כל היתרונות של מערכת CRM ברמה הגבוהה ביותר.

אנו מחזיקים בוותק וניסיון של כמעט שלושה עשורים בתחום וצוות היועצים שלנו ישמח לנתח איתכם את הצרכים של העסק שלכם, על מנת להתאים את המערכת האידיאלית ביותר עבורכם. 

מערכת CRM – חובה בכל עסק ובכל חברה או ארגון

כל סוג של חברה, ארגון או בית עסק חייבים להשקיע בלקוחות שלהם, מאחר וללא ניהול קשרי לקוחות בצורה המקצועית ביותר, לא ניתן להמשיך להגדיל ולפתח את העסק.

המערכת מתעדת את כל התקשורת מול הלקוח, בקשה להצעות מחיר, וכן תלונות של הלקוח, המענה שניתן לו, דפוסי הרכישה שלו וכמובן פרטים אישיים.

בצורה כזאת, ניתן לספק לכל לקוח יחס אישי ולאפשר לו לקבל את חוויית הלקוח האולטימטיבית. נציג השירות יוכל להתעדכן תוך שניות ספורות בהיסטוריה של הלקוח ולהעניק לו את המענה המקיף והמקצועי ביותר.

מעבר לכך, ניתן להשתמש במערכת על מנת לשלוח מיילים ודיוור אוטומטי ללקוחות שלכם, לנתח את המידע שנאסף באמצעות דוחות וגרפים מתאימים, לאחסן נתונים שונים לגבי הלקוחות ודפוסי הרכישה שלהם, לנהל משימות ארגוניות שונות ואף לבצע תכנון עתידי.

באמצעות המערכת ניתן להציע לכל לקוח הטבות ומבצעים המותאמים עבורו, על מנת להגדיל את הנאמנות שלו לבית העסק ולהגדיל את סכום הקנייה שלו.

מערכת CRM והפתרונות הייחודיים שהיא יכולה לספק עבורכם

קודם כל, חשוב לציין כי מערכת CRM שומרת את כל היסטוריית הרכישות של הלקוחות שלכם ומנתחת את הרגלי הצריכה שלהם. כתוצאה מכך, ניתן לנתח את הנתונים ולחזות את המוצרים המבוקשים והפופולאריים ביותר.

כמו כן, המערכת מאפשרת ניהול של משימות שונות בצורה היעילה ביותר, כולל תזכורת לחזור ללקוחות ולספק להם את המענה המקיף והיסודי ביותר.

באמצעות המערכת תוכלו לשמור על סדר וארגון במידע שנאסף מהלקוחות שלכם, על מנת לשלוף את הנתונים הנדרשים תוך שניות בודדות בלבד. 

אנו בחברת Reut One נשמח לספק לכם מערכת CRM מקצועית ואמינה, שתוכל לשמש את העסק שלכם לאורך השנים. אנו מחזיקים בשנים של וותק וניסיון לצד עשרות אלפי משתמשים מרוצים.

הצוות שלנו כולל אנשי יישום ופיתוח, מנהלי פרויקטים מנוסים ומיומנים וכמובן עובדים ברמה הגבוהה ביותר, שיסייעו לכם לבחור את המערכת המתאימה לצרכים ולרצונות שלכם. לקבלת ייעוץ מקצועי ומידע נוסף, צרו קשר עוד היום!