אחת המחלקות המשמעותיות ביותר בכל עסק – מחלקת הטלמרקטינג. עובדי המחלקה עובדים במרץ בכדי לשנות את הסטטוס של המתעניינים – ללקוחות. גם אנשי המכירות המוכשרים, המנוסים והנאמנים ביותר לעסק, יתקשו למכור ולהעניק שירות טוב ללא מערכת מתקדמת וחכמה – מערכת טלמרקטינג. בימים אלו, יותר מבדרך כלל, אנשים מבצעים עסקאות טלפוניות, כך שפוטנציאל הגדלת המכירות – קיים וגבוהה.

אנחנו ב-ReutOne מזמינים אתכם לשדרג את תנאי העבודה של הצוות, ולשפר את חווית הלקוח של המתעניינים במוצריכם. המערכת היא מנהל נוסף שמסייע לכם, משלים אתכם ומבצע במקומכם משימות. בין הדברים שהמערכת יודעת לעשות:

  • לו"ז עבודה לכל המוקדנים והגדרת משימות יומיות
  • תסריט שיחה שישמש את נציגי הטלמרקטינג (מייעל את השיחות, משקף את המוקדנים כרציניים ומקצועיים, התמודדות עם התנגדויות)
  • ניטור תמונת המצב לרגע X במוקד (כמה שיחות / כמה סגירות וכן הלאה) ועוד…
  • ביצוע חיוג בקליק אחד
  • הקפצת פרטי לקוח בעת קבלת שיחה נכנסת
  • שמירת הקלטת שיחות בכרטיס הלקוח

איך תוכלו גם אתם להפיק את המיטב משיחה עם ליד חם?

יש לכם רשימה של לידים חמים – מתעניינים שעשויים להפוך ללקוחות קבועים שלכם. תפקידם של נציגי מוקד הטלמרקטינג, הוא לחזור לכל מתעניין ולמכור לו את המוצר/שירות. כידוע, האתגר הגדול של נציגי הטלמרקטינג הוא לשכנע את המתעניינים לרכוש באמצעות שיחת טלפון. ולכן, מנכ"לי החברות ומנהלות משאבי האנוש, מגייסים "תותחי מכירות" ומשוכנעים שהם המפתח להגדלת מכירות.

אנשי מכירות טובים ומנוסים אמנם הכרחיים, אך הם לא מספיקים. המתעניינים – אלו שמאחורי הקו, מעוניינים בחוויה טובה, וכאן נכנסת לתמונה מערכת טלמרקטינג:

  • המערכת מאפשרת לעובדי המוקד לנהל את השיחות בצורה מסודרת
  • ביצוע follow-up למתעניינים מבלי שהשיחה החוזרת תורגש כהטרדה
  • הודות למערכת מתאפשר סנכרון בין הנציגים (סטטוס פניות, לאילו לקוחות יש לחזור ולמי לא וכן הלאה)
  • כתוצאה מכך, המסע בו אתם מעבירים את המתעניין – נעים, נכון ומדויק. הסבירות כי הוא יקנה מכם? עולה משמעותית.

מערכת טלמרקטינג מתקדמת

"ומה קורה במידה ולא מסתייעים במערכת טלמרקטינג?"

הפוטנציאל לחוסר שביעות רצון מצד הלידים, גבוה. מבלי שישנה מערכת שקולטת, מסווגת ומנהלת נכון את המידע, קשה עד בלתי אפשרי לנהל את הלידים ואת מוקד הטלמרקטינג. הדוגמא הקלאסית: נציג א' מתקשר לליד בבוקר יום ג', ומציע לו את השירות. לאחר שיחה נעימה, הם קבעו כי ידברו שוב למחרת. בזמן הזה, נציג ב' לא מודע כלל לשיחה (הרי אין כל מערכת שמתעדת את השיחות ומנהלת את המידע). ולכן, הוא מתקשר מיוזמתו לאותו לקוח כעבור שעתיים, בזמן שנציג ג' מתכנן להתקשר אליו בעוד כשעה. 

מקרה נוסף, הלקוח מחייג למוקד בהמשך שיחה קודמת ומגיע שמוקדן אחר, למוקדן אין שום מידע מה דיברו איתו בשיחה קודמת ואף מי דיבר איתו ולצערו מגשש במהלך השיחה להבין את התמונה.

במקרה שכזה, הליד ככל הנראה לא יהפוך ללקוח: החברה שלכם משתקפת כמבולגנת ולא מקצועית, השירות המוענק לא עוטף אלא חונק, והחוויה הכללית – מאד לא טובה.

"המערכת שלכם מתאימה לכל סוגי המוקדים?"

בהחלט! המערכת שלנו מתאימה את עצמה אליכם, ולא להפך. מערכת טלמרקטינג של ReutOne מתאימה למוקדים שמטפלים בשיחות נכנסות ויוצאות גם יחד, למקודים שפונים אקטיבית ללידים, למוקדי שירות לקוחות וכיוצא בזה.  לפרטים נוספים אודות התקנה והטמעת המערכת בבית העסק, התקשרו – 073-2600600