מערכת CRM מאפשרת לנהל את לקוחות העסק, לגייס לקוחות חדשים ולספק לא מעט יתרונות, לכל סוג של עסק, חברה או ארגון. אך חשוב לזכור כי אין מתנות בחינם, לכן מערכת CRM חינמית עלולה לעלות לכם ביוקר בהמשך הדרך.

אומנם נראה כי מדובר על פתרון נוח ומשתלם במיוחד, אך יש לזכור כי אומנם הכול נראה טוב מרחוק, ברגע שמתחילים לבדוק את הפרטים הקטנים, מגלים לא מעט בעיות. אנו בחברת Reut One מהווים את הפתרון היעיל והמקצועי ביותר בתחום מערכות CRM.

אנו מתמחים ביישום, פיתוח והטמעת המערכת, מחזיקים בניסיון של כמעט שלושה עשורים בתחום ומקפידים להעסיק אך ורק את העובדים המנוסים והמקצועיים ביותר, המחזיקים בניסיון עשיר בתחום של מערכות ניהול קשרי לקוחות.

מה חשוב לדעת לגבי מערכת CRM חינמית?

קודם כל, חשוב לציין כי ניתן היום למצוא באינטרנט לא מעט סוגים שונים של מערכת CRM חינמית. ברוב הפעמים, מדובר על חברות המספקות מערכות CRM, שלכאורה אמורות לספק את הפתרון האידיאלי ביותר לעסק שלכם, ללא שום תשלום.

אך כמובן שהחיים אינם פועלים בצורה כזאת, ולכן בבדיקה מעמיקה יותר, ניתן להבחין כי מדובר על מוצר בסיסי במיוחד, שאינו מספק פתרון לשום סוג של עסק, מאחר והיכולת לעבוד עמו מוגבלת ואינה נוחה.

מוצר מסוג זה לא יוכל לספק שום סוג של תועלת לעסק או לחברה שלכם, מאחר והוא אינו מותאם באופן ספציפי לצרכים שלכם והוא אינו מסוגל להתפתח בהתאם לצמיחה ולהתפתחות של העסק.

יש לזכור כי המטרה של מערכת CRM היא לשפר את הקשר ביניכם לבין הלקוחות שלכם, לשפר את חווית הלקוח, לספק מענה מהיר וכמובן להגדיל את היקף המכירות..

מערכת CRM חינמית

מערכת CRM חינמית – דגשים שחשוב להכיר

מערכות CRM לאורך זמן הופכות למערכות קריטיות של החברה המכילות את כל פרטי הלקוחות והקשרים איתם ואף יותר, השאלה מה קורה במערכת חינמית שיש תקלה, ואתה תקוע והמערכת לא פועלת מה עושים אז ? למי פונים וכמה עולה לתקן?

שאלה נוספת, היא מה קורה אם אתם לא מרוצים מהמערכת ורוצים להוציא את הנתונים שעמלתם קשה והקלדת אותם מהמערכת החוצה למערכת אחרת?

בעיה נוספת עם מערכת CRM חינמית היא הקושי בגיבוי המידע ובאבטחה שלו. המערכת אמורה להכיל מידע אישי אודות הלקוחות שלכם, לכן במידה והמידע יזלוג לצד שלישי, המוניטין שלכם יהיה בבעיה. כמו כן, יש לזכור כי גיבוי המידע נחשב לחיוני עבור כל סוג של עסק או חברה, מאחר ומידע זה משמש אתכם לצורך יצירת קשר עם הלקוח, שיפור חווית השירות שלו וכדומה.

אף מערכת חינמית לא תוכל לספק לכם גיבוי חינמי, לכן מדובר על מידע שעלול להיעלם. בנוסף לכך, יש לדעת כי מערכות חינמיות אינן מאפשרות התממשקות או אינטגרציה עם מערכות אחרות הקיימות בעסק שלכם.

אנו בחברת Reut One נשמח לספק לכם מערכת CRM ברמה הגבוהה ביותר, המותאמת באופן ספציפי לצרכי העסק שלכם. למידע נוסף, צרו קשר.