היום ניתן לשמוע יותר ויותר על מערכות CRM שמהוות חלק בלתי נפרד מכל חברה, ארגון או בית עסק. המערכת אחראית על תחום ניהול קשרי הלקוחות של העסק, לצד היכולת לגייס לקוחות חדשים ולסייע בהתנהלות השוטפת של העסק. למעשה, מערכת CRM מסוגלת לנהל את רוב האספקטים של העסק, החל מניהול לידים ופניות ועד לניהול קריאות השירות, ניהול ההזמנות והצעות המחיר וכמובן טיפול מהיר ויעיל בלידים השונים, המגיעים מרשתות חברתיות, דפי נחיתה וכדומה. מערכת מסוג זה חיונית לצורך המשך ההתפתחות והגדילה הטבעיים של העסק, מאחר וללא דרך יעילה לנהל את העסק, לשמר את הלקוחות הקיימים ולגייס לקוחות חדשים, לא ניתן לשרוד בשוק התחרותי של היום. 

מערכת CRM – תוספת חיונית לכל עסק, חברה או ארגון

מערכת CRM ידועה גם בשם- מערכת ניהול קשרי לקוחות, מאחר והמטרה המרכזית שלה היא לתעד את התקשורת מול הלקוחות השונים של העסק. כל שיחת טלפון וכל פנייה של לקוח תהיה מתועדת במערכת, על מנת שנציגי השירות יוכלו בשניות בודדות להתעדכן בהיסטוריה של הלקוח מול בית העסק ולספק לו את השירות האישי והמקצועי ביותר. כל לקוח היה רוצה להרגיש חשוב ומוערך ע"י בית העסק, לכן מערכת קשרי לקוחות יכולה לסייע לכם בדיוק בכך. המערכת מתעדת גם את דפוסי הרכישה של הלקוח ושומרת את כל הנתונים האישיים שלו, במטרה לספק לו הטבות ומבצעים בהתאמה אישית, שיוכלו לעודד אותו להגדיל את סל הקניה ובכך לתרום לרווחיות של העסק שלכם.

crm מה זה? המדריך המלא שיעשה לכם סדר

שיפור חווית הלקוח ושדרוג המכירות של העסק בעזרת מערכת CRM

מערכת ניהול קשרי לקוחות מסוגלת לספק לכל לקוח את החוויה הנעימה והחיובית ביותר, דבר שכמובן תורם למוניטין ולמיתוג של העסק שלכם. כמו כן, המערכת משמשת לצורך שליחת מיילים ודיוור אוטומטי והיא מאפשרת לנתח את המידע שנאסף, תוך כדי הפקת גרפים ודוחות. חשוב לציין כי המערכת חייבת להיות מאובטחת ברמה הגבוהה ביותר, על מנת למנוע זליגה של מידע אישי ורגיש. אף לקוח לא ירצה לעבוד עם בית עסק שמכיל פרצות אבטחה, לכן חשוב מראש לבחור במערכת ניהול קשרי לקוחות, המגיעה מחברה מוכרת ואמינה שמתמחה בתחום. יש לזכור כי תוכלו לבחור את המודולים הרלוונטיים עבורכם, במטרה להבטיח לעצמכם מערכת CRM בהתאמה אישית. תוכלו למשל, לצרף מודול חיוב אוטומטי, שיסייע לתהליך הגבייה וישפר את הרווחיות שלכם. ניתן לצרף מודולים חדשים, בהתאם לשלבי ההתפתחות והגדילה שלכם.

אנו בחברת Reut One נשמח לספק לכם מערכת CRM ברמה הגבוהה ביותר, שתוכל להתאים באופן מושלם לצרכים שלכם. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ונשמח לנתח איתכם את המאפיינים הייחודיים לכם. אנו עובדים עם אנשי פיתוח מנוסים ומיומנים ונשמח לספק לכם יחס אישי וליווי צמוד לכל אורך הדרך. למידע נוסף, צרו קשר!