CRM 2016 – חידושים 2019-04-07T10:40:11+02:00

CRM 2016 – חידושים

העשרת חווית המשתמש וייעול תהליכים עסקיים

החידושים בגרסה זו מדהימים, יש המון שיפורים שמעשירים את חווית המשתמש ומיעלים את התהליכים העסקיים.
כמוכן ב CRM 2016 שיפורי נוספים ביכולת שימוש בדפדפנים שונים וכן מכשירים נוספים כגון Smart phones ו- Tablets.

להלן 10 שיפורים מהותיים שישפרו את יכולת השימוש וכן יעילות העבודה שלכם בארגון:

1. תפריט עליון (Command BAR)

תפריט הצד של גרסה קודמת נעלמה ובמקומם יש תפריט "נגיעה קלה" המאפשר לראות את תכולת התפריט באמצעות העברת העכבר על האופציה. כל תזוזה בתפריט העליון פותח מתחתיו תפריט משנה. התפריטים מסודרים כשכבות וכל תזוזה פותח שכבה נוסף ושימושית יותר.

זה אחד השינויים שבהתחלה אתה שואל את עצמך מה קורה פה "האם במיקרוסופט השתגעו" אבל מיד אחרי כמה דקות שימוש אתה מבין שהם ממש לא השתגעו אלה המציאו את דור הבא של תפריטים.

תפריט עליון (Command BAR) - CRM 2016

2. פישוט יכולת הניווט

להבדיל מגרסה הקודמת שבתפריט צד הופיעו כל האפשרויות הקיימותגם כאלה שאף פעם לא היו בשימוש. הגרסה החדשה
מתימרת ביכולת להציג תפריטים "בהקשר" כלומר בכל רגע נתון יופיעו רק התפריטים והאופציות הרלוונטיות באותה הקשר.

לשם כך תפריט חדש נולד וסימונו 3 נקודות … תפריט זה מיכל ברגע נתון את יתר האופציות שאינם מופיעים על המסך.

פישוט יכולות הניווט - CRM 2016

3. ממשק משתמש שטוח

בעת ניווט ב- CRM 2017, תוכל להבחין בהיעדרם של חלונות קופצים. בדומה לאתר, לחיצה על פריט בניווט מחליפה את התצוגה הנוכחית שלך עם הדף החדש. אתה יכול להשתמש בכפתור חזרה כדי לקחת אותך לדף הקודם שלך.

לכן, כפי שמופע בתמונה "מסך תיק לקוח" להלן, הרשומה נפתחת בתוך אותו החלון, לא כבעבר בחלון או לשונית חדש. כדי לנווט מחוץ לרשומה, אתה לא צריך לסגור את המסך, אלא אתה פשוט בוחר לאן ללכת באמצעות תפריט ניווט העליון.

ממשק משתמש שטוח - CRM 2016

4. שמירה אוטומטית

כפי שאתם יכולים לדמיין עם ממשק הניווט השטוח ב CRM 2017, קל לצאת מרשומה ללא ביצוע שמירה. זו הסיבה ש Microsoft Dynamics CRM 2017 מבצעת שמירה אוטומטית בעת עריכתם. בעת עריכת רשומה, CRM שומר את הרשימה כל 30 שניות. וכאשר אתה משאיר את מסך הרשומה פתוח, זה נשמר אוטומטית.

את תוכנה זו ניתן לבטח באמצעות הגדרות במערכת, תכונת שמירה אוטומטית יכולה להפחית באופן משמעותי קליקים עבור משתמשי כוח שהיו לו כדי לשמור וקרוב אי פעם להקליט בגרסאות קודמות.

שמירה אוטומטית - CRM 2016

5. זרימת תהליכים עסקיים (Business Process Flow)

לכל הדעות זהו החידוש החושב והיעיל ביותר המאפשר להפוך תהליכים עסקיים למוחשים וויזואליים יותר. הרעיון של תהליכים עסקיים הוצג בעדכון דצמבר 2012 של Microsoft Dynamics CRM Online, אבל זה היה מוגבל לישויות פניה (ליד), הזדמנות, ופניות שירות. עם שחרורו של ה- CRM 2017, ארגונים יכולים ליצור תהליכים עבור כל ישות, כמו גם תהליכים שהם חוצה ארגון. (לדוגמה תהליך הפיכת ליד להזדמנות ואף להזמנה). בנוסף, ניתן ליצור תהליכים מרובים עבור אותו הסוג רשומה.

הטכניקה של יצירת תהליכים ב-CRM היא בדיוק כמו יצירת זרימות עבודה או דיאלוגים. הטכניקה פשוטה ומאפשר למשתמש הטכני ברמה הבינונית ששולט בכלי המערכת, להוסיף ולשנות זרימת תהליכים עסקיים בפשטות .

זרימת תהליכים עסקיים (Business Process Flow) - CRM 2016

6. חלונית חברתית (Social Pane)

בדומה ל"קיר הודעות" בפיסבוק , חלונית החברתית הופיעה לראשונה במהדורת דצמבר 2012 של CRM Online בישויות הפניה, ההזדמנות, ופנת שירות, החלונית מאפשרת לך להציג וליצור הודעות חברתיות בצמוד לכל רשומה. אתה יכול לראות את הודעות באופן אוטומטי, כגון כאשר רשומה נוצרת או מתעדכנת. חלונית החברתית גם מאפשרת למשתמשים ליצור רשימות ופעילויות בפשטות, החלונית החברתית מאפשרת למשתמש להבין ביתר קלות מה התרחש אודות אותה רשומה שהוא רואה.

ב CRM 2017, חלונית החברתית הורחבה למרבית הסוגים האחרים של רשומות. היא כוללת גם את היכולת להוסיף את כל סוגי פעילויות בנוסף למשימות ושיחות טלפון.

חלונית חברתית (Social Pane) - CRM 2016

7. יצירה מהירה של רשומות

כל לחיצה על הפתור "צור" בפינה הימנית העליונה של המסך, מוצג מסך המאפשר יצירה מהירה של רשומה (כל רשומה).
הכפתור מאפשר למשתמשים ליצור רשומה חדשה עם מספר מצומצם של שדות שבחרת מראש מבלי להפריע לרשומה או מסך שאתה נמצא בו. חידוש זה מאפשר לך ריבוי משימות, לדוגמה: אם אתה במסך הזדמנויות ואתה מקבל שיחה תוכל לפתוח ללא הפרעה רשומה חדשה של פעילות "שיחה" ללקוח שזה עתה דיברת איתו.

מנהל המערכת יכול לבחור את השדות שיופיעו בעת יצירה מהירה של כל סוג רשומה.

יצירה מהירה של רשומות - CRM 2016

8. התניה עסקית גמישה – Portable Business Logic

אוקיי, אז קצת מידע טכני! חדש לגמרי ב-CRM 2017, "התניה עסקית גמישה" היא אשף המאפשר לך ליצור פונקציות לוגיות בטופס המאפשר להסתיר או להציג שדות ע"פ לוגיקה עסקית, לחסום או לפתוח שדות, להציג הודעה, או לשנות הגדרת רמת הדרישה בשדות.
דוגמה פשוטה: הארגון פועל מול לקוחות עסקים וממשלתיים , ולכן בעת פתיחת לקוח חדש, אם סוג לקוח = ממשלתי יש צורך בקליטה של עוד מספר שדות כמו (מספר חוזה, תאריך סיום חוזה ועוד), והכוונה לא להכביד על משתמש לדלג על השדות במידה והלקוח לא ממשלתי, זה בדיוק המקרה ש"התניה עסקית גמישה" בא לידי ביטוח, ניתן להגדיר "התניה" שרק במקרה וסוג לקוח = ממשלתי יופיע שדות הנ"ל.

התניה עסקית גמישה – Portable Business Logic - CRM 2016

9. טפסי תצוגה מהירים – Quick View Form

מדובר בבעיה צורמת שמציק מזה זמן רב לכל העוסק בפיתוח מערכת CRM במשך זמן רב, מדובר בבעיה של יכולת להציג שדות מרשומה אחרת המקושרת לרשומה שאתה נמצא בו. ובכן, זה סוף סוף כאן! עם "טפסי תצוגה מהירים", אתה יוצר טופס בישות אחת, ולאחר מכן להוסיף ולהציג אותו לגורם ברשומה אחרת אחר. אומנם השדות הם לקריאה בלבד, אבל שדות מספר הטלפון והדואר אלקטרוני פעילים.

בדוגמה שלהלן, צורת תצוגה מהירה שנוספה להזדמנות להראות את פרטי איש הקשר עבור איש הקשר העיקרי. לפיכך, המשתמש יכול לקרוא במהירות או בדוא"ל ליצירת קשר, מבלי לעזוב את ההזדמנות.

טפסי תצוגה מהירים – Quick View Form - CRM 2016

10. זרימת עבודה בזמן אמת – Real-time Work flow

עוד חידוש מרענן, הוא היכולת להפעיל זרימת עבודה (Work flow) המשפיע מידי על המסך? כן! יש זרימות עבודה בזמן אמת ב-CRM 2017 המקנה פוטנציאל מדהים כדי לייעל תהליכים. ניתן להשפיע על תהליכים ועל המסך באופן מידי, אתה יכול לעשות את זה ממש מול המשתמשים מבלי להאט אותם. זה יכול להיות כל דבר: יצירת רשומות, יצירת פעילויות, או עדכון כל שדות על המסך.

תכונה זו מחליפה את הצורך בכתיבת קטעי קוד לביצוע פעולות הנ"ל.

זרימת עבודה בזמן אמת - Real-time Work flow - CRM 2016

סיכום:

כפי שניתן לראות מהרשימה לעיל, השינוי בחוויית המשתמש הוא גדול יותר מאשר בגרסאות קודמות. מעבר לרשימה זו יש תכונות וחידושים רבים, גם אם הם קטנים הם חשובים ומיעלים ומשפרים את חווית המשתמש. דבר אחד בטוח, זה יהיה קריטי לארגונים שיש להם גרסאות קודמות.

הינך מוזמן להתנסות 30 יום ללא תשלום ולהינות מיכולות המערכת.

לפרטים נוספים צור איתנו קשר

לחצו כאן כדי לחזור לדף הבית

צרו קשר עוד היום נשמח להתאים עבורכם את הפתרון הטוב ביותר.

פנו אלינו בטלפון: 073-2600600 או באמצעות טופס יצירת הקשר

Call Now Button
ליצירת קשר - לחצו כאן

התקשרו עכשיו:
073-2600600

או צרו איתנו קשר באמצעות הטופס


 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין או שאלה
Reut One – פתרונות CRM

דילוג לתוכן