הקשר שבין מערכת CRM וחיסכון בזמן עבודה

בעולם העסקים נהוג להגיד שזמן שווה כסף, וכי הדבר החשוב ביותר הוא לנצל היטב את שעות העבודה על מנת להשיג תפוקה מקסימאלית. על מנת אכן להשיג זאת, בארגונים רבים מטמיעים מערכת CRM איכותית שתנהל את כל מערך העבודה בצורה יעילה ומושכלת. מה הקשר בין מערכת CRM וחיסכון בזמן עבודה וכיצד הדבר מאפשר להגדיל את התפוקה? הישארו עימנו.

ניהול משימות מושכל יותר

כל בית עסק מושתת על משימות רבות שמנהליו ועובדיו צריכים לבצע מידי יום ביומו. על מנת לעמוד בכל המשימות בצורה יעילה ולא לפספס שום משימה חשובה, רצוי להשתמש במערכת CRM בעלת ממשק ניהול משימות.

מערכת שכזאת מסוגלת לבצע תיעדוף של כל המשימות היומיות/שבועיות על פי חשיבות ואף לנתב אותן לצוותי העבודה השונים או המחלקות הרלוונטיות בהתאם לעומסי העבודה באותו הרגע. באופן זה כל משימה מבוצעת בדיוק בזמן ולא חל שום עיכוב במהלך יום העבודה.

מניעת כפילויות טיפול

חישבו על עצמכם בתור לקוחות – קיבלתם שיחה חוזרת באשר לפנייה שלכם באתר כזה או אחר ולאחר שעה קיבלתם פנייה נוספת מאותו נותן שירות שלא היה מודע כי כבר יצרו עמכם קשר. זוהי כפילות עבודה שיוצרת מצד אחד רושם מאוד לא טוב אודותיכם אצל הלקוח ומאידך, גורמת לבזבוז זמן משווע בעקבות כפילות הפנייה אל הלקוח.

הקשר שבין CRM וחיסכון בזמן סובב סביב מניעת הכפילויות הללו, שכן כל פנייה מתועדת באופן מיידי במערכת ונותן השירות יודע בדיוק אל מי לפנות ואל מי כבר אין צורך.

מהירות שיא בטיפול בלקוח

בארגונים רבים נותני השירות, המוכרנים ואנשי השיווק נמדדים לא רק בהיקפי המכירות שלהם, אלא גם במספר הפניות היומי. ככל שההתעסקות עם הלקוחות מסורבלת יותר, כך הטיפול הופך לממושך יותר ולא נותר די זמן לפנות ללקוחות אחרים שממתינים לתורם טלפונית או מחכים לפנייה חוזרת לאחר שהשאירו פרטים באתר, דפי הנחיתה, פייסבוק וכו'.

במקרה הזה הקשר שבין מערכת CRM וחיסכון בזמן ברור למדי, מאחר ובזכות המערכת נותן השירות יכול להתנהל במהירות רבה יותר אל מול הלקוח. כל המידע אודות הלקוח מוצג מיידית על המסך בלחיצת כפתור פשוטה או באופן אוטומטי באמצעות שיחה מזוהה, ואין שום צורך להתחיל ולברר פרטים מההתחלה בכל פעם מחדש.

מערכת ה-CRM למעשה גורמת לעבודה יעילה יותר ולכן אין זה פלא כי מדובר בהשקעה שמחזירה את עצמה במהירות וכזו שמשתלמת בטווח הזמן הארוך והקצר גם יחד.

By | 2019-08-27T16:23:58+02:00 17/07/19|מערכת CRM|0 Comments
Call Now Button
ליצירת קשר - לחצו כאן

התקשרו עכשיו:
073-2600600

או צרו איתנו קשר באמצעות הטופס


 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין או שאלה
Reut One – פתרונות CRM

דילוג לתוכן