אין ספק כי ניהול בילינג נחשב לחלק חשוב וחיוני עבור עסקים המחייבים את הלקוחות שלהם מדי חודש בחודשו כמו דמי מנויי או ריטיינר. מערכת בילינג מאפשרת למעשה את המשך הגדילה וההתפתחות של העסק, מאחר וללא היכולת לחייב את הלקוחות שלכם בצורה נוחה, אוטומטית ויעילה ובאמצעים השונים, לא תצליחו לעמוד בתחרות הקשה הקיימת היום בשוק. ללא גבייה מוצלחת ואיכותית, העסק שלכם לא יצליח להתקיים לאורך זמן. לכן ניהול בילינג חיוני, במטרה לאפשר את תהליך הגבייה, אך בו בזמן, יש להקפיד על גבייה נעימה וחיובית, לצורך שמירה על מערכת יחסים טובה עם לקוחות העסק.

ניהול בילינג – נקודות חשובות 

קודם כל, כדאי לדעת כי ניתן למצוא היום מגוון רחב של מערכות בילינג, אך החוכמה היא לבחור במערכת, המהווה מודול בילינג של תוכנת CRM. מדובר על השילוב המושלם, שיאפשר לכם לנהל את לקוחות העסק בצורה מקצועית ויעילה, להקפיד על שימור לקוחות וכמובן לגייס לקוחות חדשים בצורה האפקטיבית ביותר. זוהי דרך מעולה לשפר את הרווחיות של העסק וכמובן לספק מענה מקיף לכל הצרכים של העסק שלכם. מודול בילינג מאפשר לבצע את הגבייה בצורה אוטומטית, דבר שיכול לחסוך לכם התעסקות מיותרת, כוח אדם וכמובן טעויות אנוש. חברות המבצעות גבייה חודשית, כגון חברות אינטרנט וסלולר או מנויים שונים, יכולות ליהנות מתזרים מזומנים יציב לכל אורך השנה. מודול הבילינג מאפשר גבייה מסודרת ומאורגנת, בהתאם לסכומים הרלוונטיים לכל לקוח. הדבר מונע טעויות ובלבול ומאפשר תזרים מזומנים קבוע, ללא מאמץ מיוחד.

ניהול בילינגניהול בילינג יעיל ואפקטיבי

עסקים, חברות וארגונים רבים משקיעים המון מאמץ בשימור לקוחות, אך לא כולם מבינים כי שלב הגבייה מהווה חלק חשוב במערכת היחסים שלהם מול הלקוח. תהליך הגבייה חייב להיעשות בצורה מסודרת וחיובית, על מנת להבטיח את המשך הפעילות שלכם. מערכת ברמה גבוהה, תאפשר לכם תהליך גבייה קבוע ועקבי, שיאפשר לשמור על תזרים המזומנים. מי שיבחר לבצע את תהליך הגבייה בצורה ידנית, עלול   לגרום לטעויות שונות, שיעכבו את תשלומי הלקוחות. לכן ניהול אוטומטי של תהליכי הגבייה חיוני עבור כל סוגי העסקים, המעוניינים להבטיח לעצמם תשלומים קבועים ולקוחות מרוצים. מערכת בילינג אמורה להכיל את האפשרות להגדיר חוזים שונים מול הלקוחות, על מנת להבטיח גבייה של הסכומים הנכונים מכל לקוח. תהליך הגבייה חייב להתבצע באופן אוטומטי ובמחזוריות קבועה, על מנת להבטיח התנהלות תקינה ורציפה לאורך זמן. ניתן להגדיר את תאריך החיוב הראשון והאחרון ואת אמצעי התשלום של הלקוח (כרטיס אשראי או הוראת קבע בנקאי) . בסיום התהליך, המערכת אמורה להפיק חשבונית אוטומטית עבור הלקוח וכמובן לשמור את היסטוריית החיובים שלו.

אנו בחברת Reut One נשמח לספק לכם ניהול בילינג ברמה הגבוהה ביותר, בזכות מודול הבילינג, המהווה חלק ממערכת ה- CRM שלנו. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שלושה עשורים בתחום ונשמח לסייע ולייעץ לכם בנושא. למידע נוסף, צרו קשר!