תוספים – Add Ons 2019-04-07T10:41:44+02:00

תוספים – Add Ons

סדרה של תוספים משמעותיים למערכת Microsoft Dynamics CRM

חברת ReutOne אחד השותפים הוותיקים של חברת Microsoft , שמחה להכריז על סדרה של תוספים (Add ons) משמעותיים למערכת Microsoft Dynamics crm. החברה מטמיעה מדריכה ומפתחת מוצרים על פלטפורמה של מערכת ה- CRM, התוספים חכמים מעשירים ומשלימים את מערכת ה- CRM בכלי עבודה חכמים ואף חיוניים.

Easy SMS

תוסף (Add ons) חכם למערכת Microsoft CRM שברשותך, שדרג את המערכת ה- CRM שלך ביכולת לשלוח מסר שיווקי חזק באמצעות SMS (בודד או מרוכז) הישר ממערכת Microsoft crm, כולל תיעוד המשלוח בכרטיס הלקוח.

Easy SMS פותח בחברת ReutOne תוך השקעה גדולה בבניה של מערך מושלם לניהול ומשלוח SMS ועל בסיס ניסיון מצטבר של שנים, הוא כולל פונקציות רבות ויכול להתחבר למספר ספקי שירות SMS בארץ.

התוסף מאפשר משלוח SMS בודד או מרוכז (מכל ישות) וכולל תיעוד התוכן שנשלח ללקוח כפעילות SMS בהיסטורית הלקוח, משלוח תכנים מוכנים מראש או טקסט חופשי. Easy SMS נוח ומוכן להתקנה ופועל מול ספקי שירות SMS הגדולים בארץ, והוא בר התקנה בכל הגרסאות של המערכת.

קרא עוד על המערכת

Web2Lead

תוסף מדהים המאפשר לקלוט בקלות נתונים מהאינטרנט (דפי נחיתה, דפי צור קשר, אתר הבית וכד’), הישר אל בסיס הנתונים במערכת Microsoft Dynamics CRM שברשותך.

קרא עוד על המערכת

צרו קשר עוד היום נשמח להתאים עבורכם את הפתרון הטוב ביותר.

פנו אלינו בטלפון: 073-2600600 או באמצעות טופס יצירת הקשר

Call Now Button
ליצירת קשר - לחצו כאן

התקשרו עכשיו:
073-2600600

או צרו איתנו קשר באמצעות הטופס


 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין או שאלה
Reut One – פתרונות CRM

דילוג לתוכן