כיצד מערכת CRM תעזור לכם לשמור על קשרי לקוחות מוצלחים

מדהים לגלות כי גם ארגונים שמספקים שירות מקצועי ואדיב אינם מצליחים לשמור על קשרי לקוחות מוצלחים, וזאת בשל הישענות על מערכת ניהול שאינה מסוגלת לספק ללקוחות את חוויית השירות המצופה.

בשורות הקרובות תבינו כיצד לא ליפול לאותה המלכודת וזאת באמצעות הטמעה של מערכת CRM איכותית שתטפל בכל המערך. מה תציע לכם מערכת מהסוג המתקדם ביותר? הישארו עימנו.

שירות יעיל ואפקטיבי מתמיד

אין לקוח שלא מצפה שיטפלו בפנייתו במהירות, שיחזרו אליו בדיוק במועדים שביקש, ושפנייה טלפונית תמשיך בדיוק מהיכן שהופסקה קודמתה. במילים אחרות – כל סרבול מיותר עלול לגרום ללקוח להרגיש כי הארגון שמולו אינו מקצועי דיו, ולזנוח אותו לטובת המתחרים. מערכת CRM איכותית תפתור את העניין הזה אחת ולתמיד, תגרום לכל תהליכי העבודה שלכם להשתפר פלאים, ותחזק את הקשר שלכם עם הלקוחות בצורה ניכרת.

כיצד היא עושה זאת? ובכן, לכל לקוח נפתח תיק ממוחשב במערכת ובו כל פריטי המידע הרלוונטיים. מרגע זאת בכל פנייה שלו אל הארגון כל המידע יעלה באופן אוטומטי בפני נותן השירות עם הקלדת ת.ז (יש גם מערכות מתקדמות עם שיחה מזוהה), כך שניתן לדעת בדיוק מתי פנה הלקוח בפעם האחרונה אל הארגון, מה רכש, האם ישנה פנייה פתוחה ועוד.

יתרה מזאת, במידה ויש צורך בבירור ובחזרה אל לקוח מסויים, מספיק להקליד זאת במערכת, והיא כבר תדאג לשלוח תזכורת לנציג השירות הבא שבמשמרת. תראו לנו שירות יותר יעיל ואפקטיבי מזה?

שירות מותאם לקוח

מלבד קבלת שירות מהיר ויעיל, הדבר שהכי יקנה את לב לקוחותיכם הוא ההבנה שאתם באמת חושבים עליהם ומעניקים להם יחס אישי. תתפלאו לגלות שגם בארגון גדול כשלכם קל להעניק להם את זה, וכל מה שצריך זה מערכת CRM מתאימה. זכרו – לקוחות אינם אוהבים מסרים שיווקיים כללים שלא באמת מדברים אליהם, ועל כן צריך להעניק להם שירות מותאם לקוח בהתאם לצרכיהם המדוייקים.

כיצד משיגים זאת? כבר אמרנו שעבור כל לקוח נפתח תיק ממוחשב, שבו מוקלדים כל הנתונים הרלוונטיים לגביו. הדבר היפה בכל העניין הוא שבמערכות ה-CRM המתקדמות ביותר ניתן לפלח את כל הנתונים בלחיצת כפתור פשוטה, ואף לבצע דיוור ישיר לכל לקוח בשמו או לקבוצת לקוחות רלוונטית. כך למשל תוכלו לשלוח מסר שיווקי רק לגברים או לנשים, רק למי שרוכש בכמויות יפות, רק לחוגגי יום ההולדת ועוד. ברגע שהקשר עם הלקוחות כל כך אישי, אין סיבה שלא יפגינו נאמנות וימליצו עליכם בשמחה רבה.

הדבר החשוב ביותר הוא להתקשר עם ספק אשר יספק לכם תוכנה שאכן תענה על כל הצרכים המדוייקים שלכם. אפיון מקדים יאפשר לכם להטמיע במהרה תוכנת CRM איכותית בארגונכם, ולנצל את כל היתרונות החשובים הללו.

By | 2019-08-27T16:14:53+02:00 27/08/19|מערכת CRM|0 Comments
Call Now Button
ליצירת קשר - לחצו כאן

התקשרו עכשיו:
073-2600600

או צרו איתנו קשר באמצעות הטופס


 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין או שאלה
Reut One – פתרונות CRM

דילוג לתוכן