מערכת CRM ותפקידה באיכות השירות

כיום כמעט ולא ניתן למצוא עסקים שאינם עובדים עם מערכת ניהול לקוחות (CRM). מערכת שכזאת כוללת את כל נתוני הלקוחות ומאפשרת להתנהל מולם בצורה הטובה ביותר. מעבר לזאת, באמצעות שימוש נכון במערכת ניתן להגביר את קצב המכירות, לשפר את יכולות השיווק ובסופו של דבר לשדרג את יכולות העסק בכל ההיבטים.

מה תציע לכם מערכת CRM איכותית וכיצד היתרונות שלה מתבטאים בפועל? התשובות מייד לפניכם.

כל הנתונים בלחיצת כפתור פשוטה

תארו לעצמכם כי כאשר לקוח מתקשר אליכם אתם מייד יכולים לדעת במי מדובר, לצפות בהתקשרויות קודמות שלו ולהמשיך את מתן השירות בדיוק מהנקודה בה הפסיק העמית שלכם לעבודה. האם תהליך עבודה שכזה נשמע עבורכם כלא מציאותי? ובכן, מערכת CRM טובה ואיכותית יכולה לעשות זאת עבורכם ואף הרבה יותר.

המערכות הטובות ביותר בתחום אף מסוגלות לפלח את רשימת הלקוחות של העסק באופן דקדקני, כך שניתן לבחור מראש את השדות המתאימים (סה"כ רכישות, מין, גיל וכו') ובהמשך לתייג או לסנן לפי קבוצת לקוחות רלוונטיים. כך תדעו מראש עם קבלת השיחה האם מדובר בלקוח מועדף, בלקוח רדום, או לקוח בעייתי, ולתת לו מענה אישי ראוי.

אפשרות הפילוח אף מאפשרת לשלוח בכל עת בלחיצת כפתור רשימות דיוור רק ללקוחות רלוונטיים (לפי תאריך לידה, מין, לקוחות מועדפים ועוד), וכך להעניק להם יחס אישי ומקצועי בדיוק כמו שהם מחפשים.

מניעת עומסים על צוותי העבודה

לקוחות עשויים לפנות אליכם במגוון דרכים – מייל, טלפון, פקס, אתר הבית, פייסבוק ועוד. ברגע שלקוח ממתין זמן רב מדי למענה מבית העסק חוויית השירות שלו נפגעת בצורה משמעותית, וסביר להניח כי תאבדו אותו למתחרה.

גם במישור הזה מערכת CRM איכותית תעזור לכם באופן ניכר, שכן היא תהיה מסוגלת לנתב את הפניות בין נותני השירות באופן מושכל שימנע עומסים או פספוס של לקוח פוטנציאלי בשל אי חזרה אליו. מעבר לזאת, למנהלי העסק תהיה תמיד האפשרות להסתכל בלחיצת כפתור על מגמת שטף הפניות ולהעריך את מחלקת השירות, לתגמל נותני שירות מצטיינים ולטפל בבעיות אם ישנן ועוד.

אפשרות למתן שירות גם מחוץ לתחומי העסק

על מנת להעניק שירות מהיר ויעיל, יש צורך להיות זמינים גם מחוץ לשעות המקובלות, ואף לאפשר לסוכני החוץ שלכם או לכם כמנהלים להיות מחוברים לבית העסק גם מחוץ למקומו הפיזי. במידה ותשכילו לרכוש מערכת CRM שפועלת בענן תשיגו בדיוק את זה.

כל מה שצריך על מנת להתחבר למערכת מהסוג הזה הוא חיבור אינטרנטי, וכך בעלי הרשאה יוכלו להיכנס למערכת לא מגבלת מיקום או זמן, לגשת לתיקי הלקוח, לשלוף מסמכים אלקטרוניים, לקבל מידע ואף לבצע מכירה וסליקת כרטיסי אשראי תוך שימוש במחשב נייד או טלפון חכם בלבד.

זה הזמן להתקדם למערכת CRM חכמה ולשדרג את בית העסק שלכם בכמה רמות. מבטיחים לכם שלא תתאכזבו!

By | 2019-04-17T21:25:28+02:00 16/04/19|מערכת CRM|0 Comments
Call Now Button
ליצירת קשר - לחצו כאן

התקשרו עכשיו:
073-2600600

או צרו איתנו קשר באמצעות הטופס


 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין או שאלה
Reut One – פתרונות CRM

דילוג לתוכן