מערכת CRM – מה תציע לכם המערכת המתקדמת ביותר

רמת ניהול קשרי הלקוחות של הארגון תקבע במידה משמעותית עד כמה הארגון יוכל להתקדם, לקצור רווחים ולהגדיל את מעגל הלקוחות שלו. כיום כולם כבר מבינים כי הדרך לשמור על מערך קשרי לקוחות תקין ומתפקד טמונה בהטמעת מערכת CRM איכותית בארגון. מערכת שכזאת נועדה בראש ובראשונה ליצור תיקי לקוחות ממוחשבים שניתן לאחסן בהם מידע בצורה נוחה ויעילה, ולספק כלי עבודה מרכזי לנותני השירות, המוכרנים והמשווקים שלכם.

יחד עם זאת, כיום כבר ניתן למצוא מערכות CRM שמציעות הרבה יותר מהסטנדרט הרגיל שציינו, כאלו שמספקות הרחבות שנועדו לשפר, לייעל ולשדרג את היכולות העסקיות של הארגון אפילו עוד יותר. להלן סקירה מקוצרת של היכולות הנוספות שתציע לכם מערכת CRM איכותית ומהסוג המתקדם ביותר.

ממשק לניתוח נתונים (sales analytics)

סביר להניח שבארגונכם כבר ישנן מערכות שאמונות על ביצוע כל השלבים הקשורים למכירה עצמה – החיוב, עידכון המלאי וכו'. אך החלק שיותר אמור לעניין אתכם מבחינת מערכת ה-CRM שתרכשו הוא זה שנוגע לקשר בין הלקוחות, זהותם ומאפייניהם לבין מה שהם רכשו בפועל. מערכת מתקדמת תכלול בתוכה ממשק מובנה שיאפשר ביצוע אנליזות פשוטות ומורכבות לגבי כל המכירות שבוצעו, וזאת בהצלבה מלאה עם מאפייני הלקוחות שרכשו.

ובשביל מה זה טוב? ובכן, מערכת CRM בעלת ממשק לניתוח נתונים, תאפשר לכם להפיק דוחות מסודרים ומאורגנים הרבה יותר, עם גרפים וטבלאות שיכללו נתונים חשובים ביותר עבור מנהלי המכירות והשיווק שלכם. באופן זה תוכלו לדעת כל העת מי רכש מה? מהו אחוז הגברים שרכשו לעומת הנשים? מהן קבוצות הגיל? מהי שעת המכירה? ועוד. כל אותם נתונים יאפשרו לכם לקבל החלטות עסקיות מושכלות יותר בזמן אמת ויהפכו את הארגון שלכם לחכם ויעיל בהרבה.

יכולת ניבוי (sales forecasting)

עוד ממשק שיאפשר לכם לקבל החלטות נכונות ומושכלות יותר עבור ארגונכם הוא ממשק ניבוי הפועל בשילוב אלמנטים של בינה מלאכותית. מערכת CRM שכוללת ממשק ניבוי יכולה לעזור לכם לקבל מידע מקדים באשר לסיכויי ההצלחה של קמפיין שיווקי כזה או אחר וזאת בהשוואה לקמפיינים קודמים של הארגון או קמפיינים של ארגונים אחרים.

היכולת של המערכת לבצע תחזיות עתידיות יכולה להיות קריטית באשר להצלחת קמפיינים שאמורים לעלות לאוויר. ממשק שכזה יוכל לנבא עבורכם באיזה אפיק כדאי לבחור, לאילו לקוחות כדאי לכוון ובאילו מדיות כדאי להשתמש. בסופו של דבר, היכולת "לראות את העתיד" כבר קיימת, רק במערכות ה- CRM המתקדמות ביותר.

עבודה בטכנולוגיית הענן

עוד אפשרות שכדאי לברר עליה היא יכולת עבודה בענן, כך שתוכלו לתפעל את מערכת ה-CRM שתטמיעו בארגונכם, ללא שום מגבלת מקום או זמן. כל מה שתצטרכו זה חיבור פעיל לאינטרנט וזה הכל, כאשר המערכות המתקדמות ביותר אף מאפשרות חיבור פשוט באמצעות אפליקציה היישר מהסמארטפון. שירותי הענן כוללים בין היתר גם עידכונים אוטומטיים מרחוק, טיפול בתקלות, החלפת גירסה, גיבוי נתונים ואבטחת מידע ללא צורך בהקצאת שרת ייעודי בארגון או העסקת צוות טכני נוסף מלבד זה שכבר קיים.

By | 2019-08-27T16:45:05+02:00 27/08/19|מערכת CRM|0 Comments
Call Now Button
ליצירת קשר - לחצו כאן

התקשרו עכשיו:
073-2600600

או צרו איתנו קשר באמצעות הטופס


 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין או שאלה
Reut One – פתרונות CRM

דילוג לתוכן