מערכות CRM – החזר השקעה מובטח

בימינו בעלי חברות ועסקים משקיעים ללא הרף במערכות מידע ממוחשבות שאמורות להגדיל את מעגל הלקוחות שלהם וכתוצאה מכך את ההכנסות. אחת המערכות היותר מוכחות מהבחינה הזאת היא מערכת ה-CRM. כל המחקרים מראים כי מערכות CRM איכותיות מחזירות את ההשקעה בהן במאות אחוזים ותוך זמן קצר ביותר, כך שלמעשה מדובר בהחזר השקעה (ROI) מצויין.

בשורות הקרובות נפרט מעט יותר לגבי התמורה להשקעה שתספק לכם מערכת CRM מוצלחת, ונלמדכם כיצד אפשר להגדיל את החזר ההשקעה אפילו עוד יותר.

מערכות CRM – מדוע הן כל כך חשובות?

מחקרים מראים כי עבור כל דולר שמושקע בפרוייקט הטמעת מערכת CRM, מורגש החזר של 8 דולר לאחר כשנה ובמילים אחרות – מדובר ב- ROI גדול ומרשים. מדוע הדבר מתאפשר? מכיוון שמערכות ה- CRM הן מערכות שבסופו של דבר נוגעות בעצב הרגיש ביותר של כל עסק, הרי אלו הם הלקוחות והקשר עימם. ככל שהמערכת תהיה טובה יותר, כך הסיכוי לרכישה ראשונית וחוזרת עולה, מה שיגרום לעליה גדולה בהכנסות העסק. מערכת איכותית מסוגלת לנהל את כל מערכי המכירה, שימור הלקוחות והשיווק של הארגון, ולכן היא כה חשובה. היא כלי מתן השירות והמכירה של המוכרנים והיא זו שגורמת ללקוח להרגיש במרכז.

כיצד זה עובד בעצם?

מערכות ה- CRM בונות עבור כל לקוח תיק ייעודי לו ובו כל השדות הנדרשים – מאפיינים אישיים, רכישות, איש השירות שטיפל, מצב הטיפול בבקשה, תלונות, בקשות, תיעוד הפניות, הקלטות קוליות, חוזים ומסמכים אחרים ועוד. בלחיצת כפתור אחת ניתן לשלוף מהמערכת את רשימת כל הלקוחות שעונים על מאפיינים מסויימים ולבצע עימם את סוג ההתקשרות בה מעוניינים (מסרונים, מידעונים, מתן הנחות ועוד).

מערכת CRM איכותית מסוגלת לטפל גם בקמפיינים שיווקיים ולוודא שפניות ללקוחות לא יתפספסו מצד אחד ומצד שני, שלא תהיה פנייה כפולה אליהם. ישנן מערכות CRM שגם מסוגלות לנתב את שטף העבודה בין הצוותים, מעדכנות את מערכת הנהלת החשבונות ישירות במקרה של מכירה ולמעשה, מהוות צומת דרכים חשובה ביותר בארגון כולו.

הגדלת החזר ההשקעה

כאשר עוסקם בחישוב החזר ההשקעה, יש לקחת בחשבון את כל העלויות שהושקעו בהטמעת המערכת. במילים אחרות, ככל שנפחית עלויות ונגדיל מכירות, כך נעלה את ערכו של ה- ROI. מערכות CRM שמאפשרות זאת הן כאלו שאינן מורכבות להטמעה בארגון אך עדיין מתקדמות מבחינה טכנולוגית. לשם כך רצוי להקשר עם ספקית אשר דואגת לבצע אפיון מלא של הצרכים המדוייקים שלכם, כך שיכולת התאמת התוכנה לארגון תהיה מושלמת. עוד דגשים חשובים הם לבחור בתוכנה שעובדת בענן, ללא צורך בשרתים, גיבויים והעסקת אנשי מקצוע נוספים וכמו כן, כזאת שמתפתחת כל העת ומספקת עידכונים שוטפים.

By | 2019-06-06T17:59:47+02:00 06/06/19|מערכת CRM|0 Comments
Call Now Button
ליצירת קשר - לחצו כאן

התקשרו עכשיו:
073-2600600

או צרו איתנו קשר באמצעות הטופס


 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין או שאלה
Reut One – פתרונות CRM

דילוג לתוכן